za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

diidi

ako pise pani nizsie :) zubar bude potrebny, ja by som uz bola na zubnej pohotovoti, tabletky pomozu len na chvilu a bolest zubov je asi najhorsia aka moze byt

9hajma0

no v prvom rade zubar aby to nepreslo do takeho zapalu, ze budes brat antibiotika. viem ze brufen ma aj protizapalove ucinky, tak skus ten. zbavi ta bolesti aj potlaci trochu zapal.

lenyia

Mám horúčku zo zubu, asi tam mám zápal, je niečo čo si môžem dať na teplotu aby mi to rýchlo kleslo a potom niečo čo by mi ten zápal zmiernilo?

Svetla777

ja som bola zatial bez teploty, no som len po prvej davke uvidime co bude po druhej. no bolela ma ruka dobre 3 dni

dudinka57

Ako ste znasali ockovanie? Co ste si davali, ked ste mali vysoke teploty? Cakam ma 2.davka a bojim sa lebo po prvej som mala vysoke teploty a zimnicu

9hajma0

to sa mi este nestalo, no keby ano, tak sa snazim tu teplotu zrazit nejako inak :) su aj ine sposobi, ktore sa daju pouzit, zabal sprcha alebo ina ucinna latka sa dava

9hajma0

sirup davam aj ja, pride mi to jednoduchsie ho podat dietatu, ked ze je sladky, ako bojovat s kopajucim dietatom :) brala by som nieco take aj pre dospeleho, nemam rada tabletky

Svetla777

vcera sme jej museli dat ten sirup a nerobila ziadne caviky, zistila, ze je to sladke a vypila ho uplne v pohode :) som rada, ze ste mi poradili. lebo boj s cipkami uz nechcem, je to pre nu stres a aj pre mna :(