za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

manzelka

Tiež mám ten pocit :/ Ja mám teraz alergiu v plnom prúde a som si všimla, že ľudia normálne ustupujú keď si kýchnem :( je to inak dosť nepríjemné :(

petra_peta

To je super, lebo akosi mám pociť že chrípka zrazu zmysla, že už existuje iba covid :/ Hlavne, že ste to zvládli :) Ja mávam pre istotu vždy doma brufen alebo nieco čo obsahuje ibubrofen :)

darrianna

Nie toto zrejme nebol covid, ostatní doma sme boli ok len syn mal vysoké horúčka a skončil na antibiotikách a zápalom priedišiek, asi je to tými prudkými zmenami počasia, inak si to neviem nevysvetliť. Musel sa spotiť a ofúklo ho.

petra_peta

Syn ma covid? Alebo len klasické ochorenie? Striedanie týchto 2 účinných látok je lepšie a hlavne oveľa menej stresujúce, ako vlažná sprcha alebo zábal. To dáva ťažko aj dospelý človek, nie to ešte dieťa.

darrianna

To je super, minule mal malý horúčky a ja som som mu musela dávať zábal, lebo tabletka mu nezabrala, teda áno, no nie tak ako som dúfala. Rada by som sa v budúcnosti vyhla, takým procedúram, veľmi plakal :(

petra_peta

Áno môže sa to kombinovať aj u detí. Mne to povedala ešte moja mama, keď sme boli malí a nevedela nám zraziť teplotu, že jej to doktorka povedala. Nesmieš, ale prešvihnúť dávkovanie :)

darrianna

Viete mi niekto povedať či sa to môže takto kombinovať aj pri deťoch? Či radšej nie? Samozrejme s ich dávkovaním a produktmi pre deti , nie pe dospelých

manzelka

Ja som nevedela, že sa to môže takto kombinovať, ja som to nikdy nepotrebovala, no dobre vedieť do budúcna :)

bronimira

Skoda, ze som to videla az teraz, mohla som si odpustit telefonat doktorke, inak ta mi povedala to iste, ze to mozem kombinovat ale ze mi odporuca zacat brufenom, ze ten ma lepsiu ucinost na horucky :) 4 dni som bojovala s horuckami a kaslom :/

Mindas

Asi by som nekombinoval. Celkovo nie som zástanca týchto liekov ale chápem keď treba tak treba. Ale určite by som zostal pri jednom