za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

marculienka55

prosim vas co vam rychlejsie zabera pri migrenach? ja ich mavam teraz dost casto a mam pocit ze nic nezabera

humienka5

no aj ja ho obcas musim uzit, nema rada lieky ako take ale obcas naozaj nie je na vyber a musim si ho dat aby som mohla normalne existovat a fungovat v praci ci doma.

bronimira

Ja co viem, ze napriklad na tieto migreny zabera mojej kolegyni brufen 400, ten si ale akoze musi dat hned ako citi, ze ju ide boliet hlava tak si ho da, ten jej zaberie za chvilu a uz sa jej to potom nedostane do takeho neznesitelneho stadia. Len ho teda musi stale nosit po ruke ale zase ved to je najmenej a ked si na to zvyknuta, ze to moze na teba prist hocikde tak na to myslis. Alebo si hodis jedne platok do kazdej kabelky ako ona a nestane sa ti, ze by si ho zabudla ;)

nurse87

ano suhlasim je to lepsie ked to aj lekar potvrdi, vie poradit lieky, ktoru su silnejsie...vacsinou ale vraj na migrenu pomaha alebo teda, je lepsie ked si das tabletku hned ako citis, ze ta zacina boliet hlava...vtedy jej este velka sanca, ze ti zaberie...uz ked sa to potom rozbehne tak je to horsie...

dandiena

To by bolo teda najlepšie keby si to dáš normálne u lekára diagnostikovať a oni ti môžu potom aj silnejšie lieky proti bolesti predpísať...

humienka5

tak mavam dost silne bolesti hlavy, ktore pretrvavaju aj viac dni niekedy, vtedy mi vadi svetlo, je mi zle od zaludka a podobne

bronimira

A bola si u doktora ci je to naozaj migrena? ja mam na predpis lieky ale ja mavam velmi silne migreny sprevadzane zvracanim