za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

romanusaa

a cudujes sa? ved je to neprijemne, tak jasne, ze protestuje :) ja som cipky asplikovala len v nevyhnutnych pripadoch, inak vzdy len brufen sirup a bol pokoj na 8 hodin :)

Svetla777

ja som dlho pouzivala cipky, no uz sa vzpiera, tak chcem radsej nieco ine, v lekarni mi poradili rozne sirupy, kupila som brufen aj kvoli tomu, ze vraj detom chuti. este sme ho teraz nemuseli pouzit, tak som aj rada :)

nurse87

sirup pri takych malych detoch, zabera najrychlejsie este rychlejsie ako cipky by som povedala :) u nas tiez je brufen v chladnicke a ked treba sa pouzije :) taketo veci by mala mat kazda mamicka doma :)

romanusaa

detom je najvhodnejsie davat sirup, lebo je sladky, zbavi ich teploty aj bolesti. u nas to fungovalo takmer vzdy ked bol problem ci so zubami alebo chorobou

nurse87

zalezi ake velke je to dieta a kazde dieta reaguje na nieco lepsie na nieco horsie. no mas na vyber, su sirupy, cmulacie tabletky alebo klasicke tabletky :)

dievocka

tabletku som si dala :) no nakoniec som lala zápal stredného ucha :/ doktorka mi odporučila kým zaberú antibiotika lieky proti bolesti :)