za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

ivcaP

Klaksima tieto zenske problemy vedia potrapit veru :) Horuce obklady ani trosku nepomozu? By som povedala, ze tie by mohli uvolnit to vsetko naokolo :) Ale teda nech vyskusa z liekov ten co pisala tusim sulecka, ak jej ine metody na uvolnenie krcov nezaberaju :)

romanusaa

ved to hej, len komu napadne, ze si ma dat skor tabletku, alebo teda vtedy, ked sa to este da vydrzat? myslim, ze vela ludom nie :)
no tak zuby, to su kapitola sama o sebe, najlepsie je ich nemat vobec podla mna, ved s nimi su len problemy, stastny to clovek, ktory ich ma v poriadku :)

klaksima

kamoska mi par dni dozadu hovorila, ze mava silne bolesti pocas menstruacie a ze sa snazi si davat take horuce obklady na brucho, ale nepomaha to. co vam ulavi od takejto bolesti s cim mate skusenosti? lebo co sa toho tyka ja nemavam take bolesti tak neviem ani.

ivcaP

Romanusaa tak ono je fajn si dat tabletku aj skor ako ta bolest prerastie na taku, ze ani svatena voda nepomoze, ako sa zvykne hovorit :) Ale teda mne napriklad pomaha rychlo. Ked som bola u zubara a trhal mi zub, tak som si dala tabletku a veru bolo to cele znesitelnejsie a dlhsie trval ucinok :)

romanusaa

nastastie teraz je toho celkom na vyber mam pocit :)
@sulecka tiez ho uzivam, ked mi je tazsie. to po akom case mi zacne ucinkovat, tazko povedat, kedze to nejako extra nestopujem ale viem, ze netrpim dlho aj ked ma hlava boli alebo tak :)

ivcaP

Este ze existuju take lieky, ktore obsahuju ine ucinne latky :) Ale tak mne to pride aj take automaticke, ze ved nie kazdemu sadne akakolvek latka.
Zlatusa tak ho vyskusaj, tento by ti mohol vyhovovat :)

sulecka

Ved existuje aj ina ucinna latka ako paracetamol, predsa ibuprofen a ten obsahuje brufen. Pokial ho znesiet, tak je dobra alternativa, ucinejsia ako nejake zabaly ci citrony na dlane :)

zlatusa

Nie je nás asi veľa, no áno existuje to. Ja mám kožnú reakciu, tak že ho nemôžem užívať. Nemám to dlho, preto hľadám radšej už teraz nejakú alternatívu pre prípad ochorenia

zlatusa

Ahojte má tu niekto alergiu na paracetamol? Bola mi zistená nedávno, tak sa chcem opýtať ako to riešite, keď máte teplotu alebo bolesť