za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

olivka1987

Silvusiq tak migrény by sa mali nejako liečiť či nie? To viem, že vtedy sa aj predpisujú voľaké tabletky na zmiernenie. Ale teda pokiaľ ti len začína bolesť hlavy, tak si myslím, že keď to podchytíš, tak jednou tabletkou na začiatok.

dandiena

Silvusiq tak myslím, že už som sa to naučila podchytiť, kedy sa tá bolesť rozbieha a vtedy si dávam jednu tabletku. Tá mi stačí :) No keď mávaš také silné bolesti, to už by som sa asi poradila s lekárom, či si môžeš dať dve.

silvusiq

Dandiena a to si dávaš vtedy keď máš bolesti len jednu tabletku a tá ti hneď zaberie, alebo si toho dávaš viac. Pýtam sa preto, že keď mávam migrény, či si môžem dať napríklad aj dve tabletky.

dandiena

Siruma súhlas, tam akože tabletky. Čo viac špekulovať proste, ťa to bolí, treba aby sa to nejako stiahlo. Domculcencul spomínala tabletky, ktoré si dáva od bolesti, keď tak tie môžeš vyskúšať. Mne rovnako pomáha pri bolestiach či už zubov alebo aj hlavy.

terria15

asi si zaklopem lebo so zubami som uz dlho nemala problemy, namiesto toho ma trapi bolest ked mam svoje dni alebo hlava. takze jedine co mne zabera su tabletky. tam sa nesnazim ani nejako vymyslat.

modrizitka

@siruma a doktor ti nepovedal, neodporucil co si mas dat, ked budes citit ze to takto boli? no skor by som isla do toho studeneho obkladu a nejakej tabletky od bolesti.

kubita

@siruma a nejaky chladivy obklad si neskusala? teda takto niekto ma rad studene, niekto teple, tak vyskusaj ked tak, ze co by ti bolo lepsie no a hlavne klud, nech sa ti to zahoji.

siruma

čo vám zaberá, keď máte bolesti so zubami? už som bola u zubára, takže toto mi netreba radiť :) len asi kým sa to všetko zahojí, tak to trvá. no a keďže by som rada fungovala normálne, čo si zvyknete dávať na tento typ bolesti?

isabellawampire

Domculcencul súhlasím, aj ja si ho dávam, keď mi nie je dobre. Netreba sa nechať takouto bolesťou trápiť. I keď veľa ľudí, aj čo ja poznám, to nechávajú tak, čo nie je dobré. Veď sa hovorí o migréne, že je to normálne ochorenie, ktoré treba liečiť.

domculcencul

Kamka_SL migrénami trpí veľmi veľa ľudí a najlepšie je keď to riešiš aj s doktorom, nech ti spraví vyšetrenia, aby si vedela na čom si. Alebo teda ak to nechceš takto riešiť tak potom už len tabletky. Mne napríklad na bolesť hlavy pomáha brufen, ale teda ja si ho dám hneď, keď ma hlava bolí a nečakám, kým to prerastie do niečoho väčšieho.