za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

Silvinecek

Tak ono to mas hlavne v pribalovom letaku napisane ako si ho mas kedy davat, pripadne sa porad v lekarni, na konkretny typ ci uz bolesti alebo od horucky. Ono tie lieky by sa ale mali tak po 6tich hodinach davat.

hellkazuza

berca a to si das potom zakazdym len jednu tabletku, alebo podla intenzity ja neviem bolesti alebo aj pri horucke davky zvysujes?

berca

Hellkazuza tak myslim ze horucka a nejaka bolest to je asi trosku rozdiel, teda ked neviem ze o aku bolest sa jedna :) Ale spominala som tu brufen, ze ten je napriklad taky komplexnejsi, co si ho aj ja davam, ked mam napriklad bolesti hlavy alebo aj zvysenu teplotu. No neviem ako to ty zvyknes vsetko kombinovat a ci je to aj dobre vlastne.

hellkazuza

tak potom neviem ci som si to len nejako zle davala alebo co. matila nie nie na striedacku ale tak, ze ked som si dala jednu a nezabrala tak az potom s nejakym casovym rozostupom dalsiu. ze to stale kolisalo a nevedela som ju znizit.

irga85

hellkazuza tak pokiaľ si chorá a máš vysoké teploty, treba ísť k doktorovi a nechať si poradiť čo treba v takých prípadoch užívať.

matila

hellkazuza a to si ich ako prosim ta skusala? hadam nie na striedacku, ze raz jedna a raz druha :) ved kazda tabletka ma tie svoje ucinky inak aj co sa tyka casu na znizenie teploty a podobne. ako je pravda, ze ja si davam len jeden typ tabletky, ktory mi zabera a nespekulujem.

hellkazuza

aku teda mate skusenost s roznymi tabletky ci uz od bolesti alebo od horucky? co tak najrychlejsie zaberie? lebo sice sa mi zda, ze to slubuju pri kazdych liekoch, ale nemam ten pocit.

stanienka

berca tak ako vravis, teda mna ide aj o to, ze mi pri hocijakom probleme, ci uz je to bolest hlavy alebo horucka, rychlo zabera. uz som teda skusala rozne tabletky ale tak cakat pri niektorych kedy a ci vobec, to uz bolo fakt zle.

berca

Dandiena tak tiez si myslim, ze je to take komplexnejsie riesenie. Ci uz si ho niekto da od bolesti hlavy, zubov, zeny na bolest brucha pri svojich dnoch. Napriklad u mna je to najma vtedy, ked mam teplotu.