za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

isabellawampire

No jasné, to treba len skúšať, veď ako inak by si na to prišla. Čo mňa pri výbere presvedčilo je to, že ako rýchlo mi zaberá na bolesť hlavy, mávam intenzívne a veru jediné čo potrebujem je, aby mi to rýchlo prešlo.

hrncarka

kamka_SL tak pri bolestiach hlavy vseobecne, to ano. ako hovorim, co to mam uz poskusane a viem co mi zabera a co nie :)
novierka to je veru individualne, je na tebe ked vyskusas a zistis, jednak co ti zabera a ako rychlo :)

novierka

Aj ste si teda skusali porovnat alebo ste zistit za kolko zacinaju ucinkovat lieky ktore obsahuju ibuprofen alebo paralen? Ci toto je tiez individualne?

Kamka_SL

Hrncarka to je najlepsie na sebe odpozorovat, co funguje a co nie. Prosim ta a tie ktore obahuju ibuprofen aj ti pomahaju napriklad pri migrenach?

hrncarka

colorka vies co napriklad u mna to bolo tak, ze som zistila ze lieky s paralenom mi vobec nezaberaju, ak ma boli silnejsie hlava tak nie je sanca, preto odvtedy lieky s ibuprofenom :)

Colorka

a to si realne viete aj porovnat za kolko vam zacinal posobit liek s ibuprofenom alebo paralenom? pri com sa to da tak najlepsie zistit, ze je to ok? pri teplote alebo skor bolesti hlavy a podobne?

zdravienko175

hellkazuza ved ak mas silne bolesti hlavy alebo migreny, neskusala si to riesit aj s lekarom? i ked vedeli by ti poradit aj v lekarni ale myslim ze pri velmi silnej bolesti su dve tabletky ok :)

tamirilka

...hellkazuza akoze myslim si, ze pokial mas riadne silnu migrenu tak by sa snad nic nestalo keby si si dala aj dve tabletky...ako nie som odbornik ze by to bolo ok...ale podla toho co viem tak to je ovela neprijemnejsia bolest hlavy...

hellkazuza

aha takze ale vacsinou co citam tak po tych 6tich hodinach, len to je vseobecne co? ale keby mam silnu migrenu ani vtedy by som si nemohla dat dva naraz?

veronika89_8

Berca tak to suhlasim. Ked som mala chripku normalne som nevedela co by mi pomohlo nie len znizit teplotu ale tak celkovo ulavit od bolesti celeho cloveka, ak chapes a presne mi tiez pomohol ako tebe. Ale zase treba mat aj nejaky ten kludovy rezim :)