za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

domculcencul

Hellkazuza vieš čo, asi je to aj o tom ako komu vyhovuje, ale je pravda, že ja kupujem väčšie balenie, lebo tiež to mám ako sa nižšie spomenulo kade tade rozkúskované, aby bolo po ruke :) To ale vravím, je na každom, ak si kúpiš to normálne balenie, nazvem to tak nič sa nestane :)

madgala

tak pri liekoch clovek postupom casu podla mna zisti co a ako mu zabera, ale tiez suhlasim , ze teda pokial mam nejake bolesti hocijake, tak mam velke ocakavanie od tabletiek, nech maju cim skor ucinok.

simuira56

hellkazuza tak pre mna ako pre zenu sa to vacsie balenie veru oplati :D tiez to mam rozkuskovane vsade, v praci, doma, v kabelke vsade :) lebo clovek fakt nemoze vediet, niekedy sa napriklad zobudim ze ako mi je super a o pol hodinu uz nariekam ze ma hlava boli napriklad.

hellkazuza

aha jasne, tak potom je to super, ze to viacerym takto funguje a vlastne aj zabera, to sa oplati tym padom asi aj to vacsie balenie ci ako to mate?

Majjra

Matila tak to s tebou súhlasím, mám ho doma stále, stále, lebo viem že mi zaberá. To už je jednoducho odskúšané, že aj pri silnejších bolestiach hlavy napríklad, mi uľaví od bolesti. Alicka87 vieš čo, čo sa týka tvojej otázky, tak áno, u mňa :)

alicka87

Matila a tento čo si pridala, tak účinkuje rýchlejšie ako napríklad paralen? Myslím to ale tak celkovo, vieš že nie len ja neviem pri horúčke ak by sa dal ale aj od bolesti.

matila

dakujem za tip, uz som si ho bola kupit :) @terria15 vies co povedala by som, ze to tak nie je zakazdym chapes. clovek chce hned aby nieco fungovalo, pokial ma napriklad bolesti hlavy :) takze som si rozdelila blister aj do kabelky :)

berca

Tak u mna je to napriklad tak, co uz mam overene, ze lieky s ibuprofenom mi zacinaju ucinkovat rychlejsie, neviem no za tie roky, co clovek aj poskusa pri roznych chripkach a prechladnutiach :)

adka45

Manzelka no tak super :) Vďaka, vyskúšam to tak aj no čo maximálne si prečítam príbalový leták :) :D Na to tam asi aj je, i keď mne je lepšie mať takto info zo skúseností :)