za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

grilda05

mircok a za kolko ti asi zacne ucinkovat, lebo u mna je to tak, ze ked ma napriklad zacne boliet hlava tak je to ze hned a velmi a potrebujem nieco co fakt rychlo zaberie.

mircok

tiez som si ho bol kupit, mam to aj v praci na stole, lebo ked mam vela pracovnych porad a stretnuti za sebou uz to nedavam a ozve sa bolest hlavy, tak si ho dam no nic moc ked mi vtedy ani kava nezaberie.

Kamka_SL

humienka5 no dobre a teda ako casto si ho davas ked mas fakt silne bolesti hlavy? moze sa ja neviem napriklad kazdych 6 hodin asi ako standardne taketo tabletky alebo aj castejsie?

zdravienko175

miskovicka69 to je trefne :) suhlasim s tebou ze teda clovek ak by toho aj viac poskusal sam najlepsie vie co je dobre a co rychlo zabera :)

miskovicka69

Tak asi najlepsie je poznat vlastne telo a ako reaguje na tabletky :) U mna je to tak, ze cim skor si ju dam pri nejakej bolesti ked pocitujem tym lepsie, lebo cim viac to oddialujem tym to prerasta a potom sa to uz tazko riesi no.

svetlinka

siruma tak ten podla mna zaberie na hocico :) teda pokial hovorim za seba, fakt, ci ma hlava boli, alebo brucho zo zenskych problemov, alebo aj zuby, toto si dam a je dobre :) ale tak neviem ze ake mas az problemy so zubami, to asi berieme tak ja neviem napriklad ked by ti aj zub trhali a prestane ucinkovat injekcia tak ze by si si dala?

siruma

humienka5 spomínala si bolesť hlavy, ale myslíš že by mi zabral aj od bolesti zubov? myslím aj tak, že keď len bolia aj po nejakom zákroku, či to skôr riešiť už zo zubárom nech mi poradí nevieš?

humienka5

emminar podla mna v dnesnej dobe maju skor zienky castejsie skusenosti s migrenami alebo teda silnymi bolestami hlavy, tiez som si tym presla, nastastie som teda okrem tabletiek, mamina mi poradila brufen si davat, som poriesila aj nejaky ten zivotny styl a inak sa nastavila aby som nebola stale v strese a super :)

emminar

Stanienka prosim ta a ty mas nejaky konkretny problem alebo skusenost s castymi bolestami hlavy? Lebo teda mne sa to v poslednej dobe zacina diat casto, bud hned rano po prebudeni, ze neviem ci to zachrani kava alebo teda poobede.

kubita

olivka1987 ale vies co aj ja som mavala migreny, najviac sa mi prejavovali na vysokej skole, teraz si zaklopem uz je to ovela lepsie a niekedy co ja viem ani ti doktori ti poriadne nepovedia ze co je vo veci, ved tiez som bola na vysetreniach a nic. treba si stihnut dat tabletku vcas kym to prepukne a je to :)