Ako znizit hladinu cukru?

nora

Na cukrovku doporučujem prípravky ajurvédy.Zisti si a vyhľadaj. Dobre pôsobí čaj Gurmar, je voľne prístupný v lekárńach a v predajniach správnej výživy. V lekáráňach je spravidla drahší. Zisti si vo svojom okolí, je možné ho objednať aj na internete, sú aj jeho extrakty v kapsuliach pre ľudí, čo nemajú možnosť uvariť si čaj. Dobre pôsobí aj už spomínaná škorica, ďalej zázvor,kardamon, z našich fazuľové lusky, stavikrv - vńať,kuklíkl - vńať,čučoriedková vňať, šťava alebo čaj z horkých tekvičiek. Sušené sa dajú kúpiť, objednať. Tiež pozor na ceny niekde sú niekoľkonásobne drahšie. /orientačne 3 € ale aj 15 €/ Stojí to za to, pohľadať si lacnejšie.
Gurmar a horké tekvičky vraj dokonca regenerujú pareenchýn slinivky, treba byliny striedať a žiadnu neužívať dlhodobo.

Yorick

Ahoj Monix,
beznou stravou urcite nie! Tou si sa dostala tam, kde sa prave teraz nachadzas! Precitaj si zaujimave na zdravebrucho.eu. Mozno Ti tato dieta pomoze.

tvivlas

Před nedávnem se objevil ruský preparát P.I.K Obsahuje topinambur, který se při přechodu z žaludku do krve mění ve fruktozu a má ještě mnoho dalších protidiabetických účinků.

Existují mnohaleté klinické testy. A i praktické zkušenosti jsou až neuvěřitelné u I. i II. typu.

Dám info vlasakv@seznam.cz 608731337

barča

3 x týždenne? v pondelok na zvýšený cukor pre stres, v piatok pre vytrženie z nadchádzajúceho víkendu a v nedeľu ku zákusku? :-))

- mira

Výhonky, odrezky, vrúble niektorých druhov rastlín - samozrejme, že budú rásť, ak ich zasadíš do vhodného prostredia, ale ešte som nepočula, že by strom vyrástol z odrezka jablkovej dužiny  / !/.

Mucha, prosím ťa, prečítaj si ešte raz svoju poslednú vetu po sebe a dobre si premysli, ako si to myslela.

muchacc

Doplnim Mira
a co povies na mnozenie rastlin vyhonkami. Co povies na stiepenie stromov.
Je velky rozdiel medzi "zachovat vyzivovu hodnotu" a medzi "mrtva strava" ci ako tomu hovoris. Uvazuj gazdovsky:
ako dokazali ludia prezit v zime? Ved uz by sme boli davno vyhynuli,keby neexistovala "mrtva strava".

bonaD

Ja by som chcela, aby sa vyjadrila Monix. Možno ani jej nepovedali, ktorý tip cukrovky má. V príspevkoch sa často stretávam, že im lekár "...nič nepovedal..."