Ako znizit hladinu cukru?

RNG

Pridavam sem aj berberine, alkaloid, ktory okrem antimikrobialnych ucinkov(na urinarne a crevne infekcie) znizuje aj cukor v krvi.
Samozrejme, pravidelne denne cvicenie spali cukor. Rychle prechadzky 2 x denne pol hodiny to velmi znizuju.
V pravidlach tohoto fora je zakaz uvadzat konkretne zdroje doplnkov, na to si musis najst forum, kde je to dovolene ako napr v rng.nazory.eu alebo rng.uforum.sk kde mi administrator dovoli uvadzat podla mojej uvahu cenove vhodne a obsahom dostatocne ucinne doplnky. Zialbohu velka vacsina je zo zahranicia, nemozes ocakavat, ze na Slovensku budu mat vsetko najobsaznejsie a najkvalitnejsie s prijatelnou cenou, takze to musis objednavat zo zdrojov z celeho sveta, kde to maju.

cukor

Prosím Vás, poradte mi kde sa dajú kúpiť tie výborné prírodné produkty, ktoré tu spomínate napr. Sunrice alebo Glukomanac na zníženie cukru. Neviem sa k tomu dopátrať, či to dostať v lekárni alebo cez nejakého distribúra. Veľmi pekne dakujem.

cukrovka

pozri clanok o cukrovke - individualne jedalnicky metabolic balance miesto diabetologickych potravin a pocitania chleb. jednotiek, na tomto portali. Alebo clanok o unikatnej metabilickej kure metabolic balance.
Stabilizuje hladinu cukru, upravuje inzulinovu rezistenciu a navyse redukuje hmotnost- vsetko je upravou stravy bez doplnkov vyzivy. S programom pracuje pani Grich

RNG

Ako cukrovkar DM2 som vyskusal a pouzivam dosial niektore z vyskusanych ako Gymnenu sylvestrie( 1 gram gymnenickej kyseliny) a banabu. Ale najvacsi pokles cukru v krvi mi sposobila vlaknina z japonskeho korena(amorphophalus konjac) ktoru najdes pod menom glucomanan. Uz lyzicka denne mi znizila priemernu hladinu cukru cez den vyse 2, dokonca az 3 mmol/l.
Glucomanan predavaju aj ako prostriedok na chudnutie, pod menom Lipozene a experimentalne zacali pouzivat aj na cukrovku.
Ked som sa to dozvedel, nezavahal som a nasiel som si lacny zdroj, co to predaval ako prasok na vahu, nie draho ako kapsulovu formu Lipozene