Aky mate nazor na malu svadbu

sihkira

vies co dia, hostinu sme nemali v restauracii ale v takej jednej miestnosti, nieco take ako maly kulturny dom, takze sme si normalne museli zajednat cateringovu spolocnost, ktora nam navarila a doniesla jedlo. ale aj napriek tomu nas to vyslo menej, ako keby riesime restauraciu. a tu sme mohli byt aspon do rana a mohli sme si aj zatancovat, lebo sme mali dost vela priestoru.

zdenika

Baby chcela by som sa Vás bližšie popýtať na tú spoločnosť Josip. Pozerala som na internete, že majú vcelku dobré odporúčania a že vedia veľa vecí vybaviť. Bola by som rada, keby mi napísala babuľa, ktorá s nimi v blízkej dobe komunikovala a jednala nejaké veci. Potrebovala by som zopár informácií zistiť. Ďakovala :)

diia

sihkira to si velmi pekne a trefne napisala! my sme mali taku strednu svadbu, 65 hosti a tiez sme sa vynikajuco zabavili. je to o tom, ci sa clovek chce zabavit alebo nie! a ked ste mali taku malu svadbu, tak ste to mali asi len v restauracii, ze?

irga85

@dandiena presne ako si napísala! niekto je ochotní viac investovať, niekto menej. každý podľa toho, koľko má. ale podľa mňa je zbytočné príliš veľa, lebo aj za lacnejšie sa dá zorganizovať super svadbu.

dandiena

Fúha @irga85, to je už riadne vysoká cena za svadobné menu... toľko by som vôbec nedala, keď viem, že niektoré firmy vedia zabezpečiť jedlo aj za menej a taktiež chutné jedlo!... ale tak sto ľudí, sto chutí... každému vyhovuje niečo iné a každý má iný finančný strop, ktorý je ochotní na svadbu minúť...

sihkira

aj malu si dokaze clovek poriadne uzit! my sme mali malu, len 30 hosti ale zabava bola skvela a tancovali sme az do rana bieleho :D ako si clovek zariadi, tak ma!

irga85

@dandiena áno, keď si to prepočítaš na ten počet ľudí, tak je to veľa € ale zase cenu na osobu ste vôbec nemali zlú. moja kamarátka sa v máji vydáva a ona platí catering na osobu až 40€, čo mi prišlo už akože dosť veľa.

ketlenka

jasne grilda, chodia po celom Slovensku. dokonca raz som si na ich fb stranke vsimla, ze boli robit aj na vychode svadbu. s tym u nich nie je ziadny problem :))

grilda05

okey, tak uz som aspon v obraze, co cca taka velka svadba vychadza. je pravda, ze ked sa to vezme na osobu, tak to vela nie je ale ked som zbadala tu cifru na kalkulacke, tak mi oci prekrutilo dva krat. ale nesmiem to tak brat, ved taky den je len raz za zivot, no nie baby??

ketlenka prosim ta chodia po celom slovensku robit catering??

ketlenka

babulky vidim, ze sa tu bavite o jedle a o cenach. my sme mali svadbu minuly rok a velmi rada by som vam poradila agenturu Josip, ktora vari velmi chutne a zaroven nemaju vysoke ceny. u nich sa kludne zmestite tak do 30€ na osobu. my sme taku cenu mali a jedla pritom bolo dost, este nam aj zvysilo na nedelny obed :DD tak ak planujete svadobny den a nemate este vyriesenu otazku jedla, tak vyskusajte tychto, su to profici :)