Aky mate nazor na malu svadbu

buducamamina

Som rada Janilka, ze to je citatelne a ze ti to takto staci:-)...Som sa toho obavala a teraz mi padol taky mensi kamen zo srdca:-)...Jasne, tomu chapem...Aj my sme vsetko spolu preberali, ked sme planovali svadbu...To boli super chvile:-)...Ved potom daj vediet, ako ste sa rozhodli, dobre?;-)...

janilka

je to super buducamamina, dakujem ti velmi pekne. idem si to precitat a aj si to vytlacim, aby som to aj s maminou aj so svokrou mohla prebrat. este raz dakujem!

LucydB

nechcem byt vobec skodoradostna, ale ako sa pozeram na situaciu teraz v celom svete a aj u nas na Slovensku, tak tento rok bude mat viacero bab malu svadbu...@katuska476 ty si ale planovala takuto malu, nie je to len kvoli covid-19, ze?...a kedy ju budete mat?...btw pekne si to napisala...

Katuska476

ja budem mat pekne 12 ludi mne blizkych a to je moja rodina, bude to komorne, krasne, zaplatim si super fotografa a nemusim tam mat 200 ludi lebo sirsua rodina, lebo spoluziacka zo zakladnej, lebo sme sa videli naposledy pred rokom :) viem ze to bude dokonale.

Neznamy 1986

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

buducamamina

Vidis, to ma vobec nenapadlo:-/ Prepacte...Tak idem to skusit spravit ako obrazok a poslat vam to priamo sem do temy....Dufam, ze to budete vediet precitat. Inak sa mi to neda....

janilka

a nemozes nam to sem verejne postnut? ci to sa ti neda? lebo verejne napisat e-mailovu adresu, no z toho nadsena moc nie som.

buducamamina

Baby, Domixie a Janilka mam ponuku jedal, tak mi napiste e-mailove adresy a poslem vam to:-) Tak to bude najjednoduchsie...Ano, minuly rok sme mali svadbu, cca v tomto case na jar:-)...

domixie

buducamamina a cenovo to ako u nich vychadza? mas nejaku ponuku jedal od nich? vy ste mali teraz niekedy minuly rok svadbu alebo uz davnejsie?