Aky mate nazor na malu svadbu

dandiena

Nie, nie je to veľa @grilda05 pri tom množstve ľudí ... veď si pozri, že na osobu nás to veľa nevychádzalo, lenže keď my sme mali nad 100 ľudí, tak potom aj tá cena bola taká vyššia ... keby sme mali 50 ľudí, tak je to o polovicu menej a to už by sa ti zdalo príliš málo... musíš sa pozerať na cenu za osobu a nie na celkovú cenu ...

danecc

Grilda ked je velka svadba, tak to tak vychadza, ze cca 3 000€ len za jedlo. To je uplne normalne, bezna cena. A nas tak vysla svadobna hostina a mali sme do 100 ludi.

grilda05

ak spravne pocitam, tak mi to vychadza 3 570€ len za jedlo, nie je to nejako vela? ci v tom ste uz mali aj napoje?

dandiena

Tak nás vyšla svadobná hostina dosť veľa €, nakoľko sme mali až 120 hostí a ešte ďalší 15-ti prišli po 22:00 ... na tých 120 hostí (vrátane nás), sme platili na osobu 28€ a na tých večerných, ktorý jedli už len švédske stoly sme platili 14€ na osobu... tak si vypočítaj, koľko nás to vyšlo ... nemám momentálne papiere zo svadby pri sebe, keďže som v práci :/ ... ak budeš chcieť, tak ti to môžem na e-mail poslať... tam je všetko pekne vypísané, koľko sme za čo platili ...

irga85

@dandiena môžeš mi prosím ťa napísať, koľko vás vyšla svadobná hostina a koľko ľudí ste mali? ďakujem

dandiena

Tak pri menších svadbách sa viac ušetrí ale zase niektoré baby nemajú na výber... ako napríklad aj ja... mám veľkú rodinu, takže o malej svadbe ani počuť... no vôbec to neľutujem... mali sme veľkú svadbu ale bola to úžasná párty... skvele to všetko dopadlo a vôbec neľutujem peniaze, ktoré sme do svadby investovali... nikdy na ten deň nezabudnem!...

EMMMAA

Na osobu sme platili za jedlo 32€, co si myslim, ze bola dobra cena. Teraz uz za lacnejsie asi nikto nevari. A toho jedla bolo fakt ze dost vela. Hlavne jedlo bola velka porcia a potom aj svedske stoly boli dost bohate. Myslim, ze ludia vobec nehladovali...

snazilkajulka

Hostinu sme mali v kulturnom dome Elizabet, kde sa nevari, takze sme to museli takto riesit. Keby sme mali v restauracii, tak catering vobec neriesime. Ale tam v kulturnom to vychadzalo o dost lacnejsie. Takze sme koniec koncom boli radi, ze sme hostinu mali tam :)