Aky mate nazor na malu svadbu

petulienka12

Nejako som Alicka nepostrehla, vy ste mali svadbu pred týždňom a mali ste vonku menšiu hostinu, áno? A jedlo ste mali z kade alebo ste si ho varili sami? A koľko Vás vlastne bolo? Lebo osobne si neviem predstaviť, že ešte ako nevesta by som musela variť a vysmážať niekoľko rezňov :/ :/ :/

alicka87

Kamka dopadla na 1*, úplne super a sme maximálne spokojní :) Lepšie ani dopadnúť nemohla. Super bolo, že nám počasie vyšlo a tým pádom sme mohli mať takú menšiu oslavu na záhrade :) Všetko klaplo tak, ako sme naplánovali :)

alicka87

My máme budúcu sobotu svadbu a aj napriek tomu, že sme mali mať veľkú so 120-timi ľuďmi sa už neskutočne teším aj na malú. Tak ako napísala snubka, svadba je o láske dvoch ľudí a nie o tom, koľko je na svadbe hostí. Budeme mať aj kameramana, fotografa, catering nám navarí a jedlo donesie, takže to bude klasická svadba len s obmedzeným počtom ľudí. Držte nám palce, aby všetko dobre dopadlo

simdama

- janilka, to mas fakt super, ze ste sa rozhodli az pre taky neskorsi datum. my sme nasu svadbu museli presunut, nakolko sme ju mali mat 2.5.2020. bolo to tazke rozhodnutie, co spravit ale nakoniec sme si povedali, ze svadbu aku sme mali naplanovanu chceme mat a tym padom sme si termin presunuli. jedine stastie sme mali, ze sa nam podaril vybavit datum so vsetkymi dodavatelmi, ktorych sme mali aj teraz zajednanych. takze o ziadne korunky neprideme.

janilka

my mame termin svadby az v novembri a poviem ti pravdu, ze teraz som aj rada, lebo do novembra snad tento koronavirus prejde a bude vsetko v poriadku. 21.11.2020 by to malo byt:):)

janilka

vobec si nemusela mat obavy buducamamina, je to vsetko v poriadku. a chcem ti napisat, ze predbezne sme pre nich rozhodnuty. moja mamka suhlasila, tej sa velmi pacila ich ponuka a taktiez aj svokra bola za.