Aky mate nazor na malu svadbu

danecc

Grilda ked je velka svadba, tak to tak vychadza, ze cca 3 000€ len za jedlo. To je uplne normalne, bezna cena. A nas tak vysla svadobna hostina a mali sme do 100 ludi.

grilda05

ak spravne pocitam, tak mi to vychadza 3 570€ len za jedlo, nie je to nejako vela? ci v tom ste uz mali aj napoje?

dandiena

Tak nás vyšla svadobná hostina dosť veľa €, nakoľko sme mali až 120 hostí a ešte ďalší 15-ti prišli po 22:00 ... na tých 120 hostí (vrátane nás), sme platili na osobu 28€ a na tých večerných, ktorý jedli už len švédske stoly sme platili 14€ na osobu... tak si vypočítaj, koľko nás to vyšlo ... nemám momentálne papiere zo svadby pri sebe, keďže som v práci :/ ... ak budeš chcieť, tak ti to môžem na e-mail poslať... tam je všetko pekne vypísané, koľko sme za čo platili ...

irga85

@dandiena môžeš mi prosím ťa napísať, koľko vás vyšla svadobná hostina a koľko ľudí ste mali? ďakujem

dandiena

Tak pri menších svadbách sa viac ušetrí ale zase niektoré baby nemajú na výber... ako napríklad aj ja... mám veľkú rodinu, takže o malej svadbe ani počuť... no vôbec to neľutujem... mali sme veľkú svadbu ale bola to úžasná párty... skvele to všetko dopadlo a vôbec neľutujem peniaze, ktoré sme do svadby investovali... nikdy na ten deň nezabudnem!...

EMMMAA

Na osobu sme platili za jedlo 32€, co si myslim, ze bola dobra cena. Teraz uz za lacnejsie asi nikto nevari. A toho jedla bolo fakt ze dost vela. Hlavne jedlo bola velka porcia a potom aj svedske stoly boli dost bohate. Myslim, ze ludia vobec nehladovali...

snazilkajulka

Hostinu sme mali v kulturnom dome Elizabet, kde sa nevari, takze sme to museli takto riesit. Keby sme mali v restauracii, tak catering vobec neriesime. Ale tam v kulturnom to vychadzalo o dost lacnejsie. Takze sme koniec koncom boli radi, ze sme hostinu mali tam :)

EMMMAA

Cauko, ked mas na to korunky, tak chod do toho. Aj mne vsetko zabezpecovala cateringova agentura Josip. Stretla som sa s nimi, povedala som ako si to predstavujem a oni zaobstarali. Bolo to uplne super, velka pomoc..