Aky mate nazor na malu svadbu

mamkaanka

ahoj miskovicka :) mala som mensiu svadbu, konkretne 45 ludi a jedlo som mala riesene cez cateringovu agenturu. miesto sme si zajednali take, kde nevarili a preto sme to museli riesit touto cestou. no vobec nebanujeme, vsetko bolo tip top a cenovo nas to vyslo tiez v pohode. 27€ na osobu, co bola super cena :)

miskovicka69

babuľky, tie, ktoré ste mali menšiu hostinu, mali ste aj catering alebo akou formou ste riešili papanie?

emminar

Pevne dufam @bubliii, ze aj u mna to bude mat taky priebeh a nebudem mat stres. Ak ma nieco napadne ohladom coho budem potrebovat poradit, tak ti pisem :)

Deuska

To nemusi byt pravda. Kedze cestujem po svete na vlastnu past viem, ze sa to da aj lacno a nemusi to byt na ukor kvality. Spiatocne letenky vies kupit uz aj okolo stovky no a potom este ubytovanie na par dni plus nieco na sobas samotny. Okrem toho sa to da spojit uz aj s letnou dovolenkou cize 2 muchy jednou ranou. Urcite by to nevyslo na 10 tisic ako mnohe dnesne svadby ;)

Margitiyk_T

@Deuska - ale vieš, že na Santorini by ťa to vyšlo ešte viac, ako keby si si svadbu hoci veľkú spravila tu na Slovensku :-))

Deuska

Plne suhlasim, tiez by som sla skor do malej svadby, velka su podla mna vyhodene peniaze a s partnerom na to vdakabohu mame rovnaky nazor. Mojim snom by bolo idealne niekde sa odtrepat na Santorini alebo podobnu primorsku destinaciu, zobrat len par najblizsich a uzit si teplo, more slnko s nimi :)

Bubliii

Emminar jasne, tam je to ine, ja som sa brala na urade. Nie sme veriaci. Tak do maja mas casu az-az, uvidis, co ti povedia na sale, ale nikdy nie je zle mat aj plan B, keby nahodou maju vsetko obsadene.. keby este nieco potrebujes kludne sa pytaj, rada poradim, ja osobne som si planovanie svadby uzila, nebol to pre mna stres :)

emminar

Dakujem ti @bubliii :) Som rada, ze sa tu najdu aj normalni ludia, ktori chcu pomoct :) Na matrike som sice este nebola ale mi chceme sobas v kostole a tam som sa uz bola informovat na volne datumy. Este si mozme aj vyberat, kedze chceme mat svadbu v maji 2020 :) Musim este obvolat salu a na zaklade nej bude snad rozhodnuty datum :)