Aky mate nazor na malu svadbu

buducamamina

Poviem vam baby, ze je uplne jedno, ci budete mat malu alebo velku svadbu. Dolezite je to, ze si aj jednu aj druhu uzijete...My sme mali taku strednu a ten den bol nezabudnutelny!...Vidim, ze sa tu bavite aj o cateringu. Nam vsetko jedlo varila spolocnost Josip a my sme s nimi maximalne spokojni...Aj co sa tyka chute ale aj ceny. Ked budem robit oslavu nejaku, tak isto sa znovu len na nich obratim...Preto som sa rozhodla, ze vam ich aj tu spomeniem. Vsak ak by potreboval niekto nejake blizsie info, tak kludne sa pytajte :-) ;-)

zdenika

Áno, s tým počítam, veď tak to majú všetci čo zisťujem a počúvam od kamošiek, ktoré už svadbu mali. Ďakujem, skúsim im teda napísať a uvidím, čo mi odpíšu.

kikusqa788

zdenika možno o trochu zdvihnú ale to zistíme až vtedy, keď si dáš u nich spraviť približnú cenovú ponuku a potom si porovnáme ceny....len vieš, ono to ešte dosť závisí aj od toho, aké požiadavky máš....ak budeš chcieť hlavné jedlo nejakú bravčovú panenku, tak isto to bude viac stáť ako klasické kuracie rezne, chápeš...vedela som od mojich kamarátok, ktoré mali predomnou svadbu a ktoré mali tiež catering od nich...takže som jedlo od nich jedla aj predtým, vedela som presne, čo môžem očakávať...na internete nemajú, musíš im napísať alebo zavolať a vyžiadať si ponuku a oni ti následne povedia cenu...najprv takéto veci riešia e-mailovou komunikáciou a potom si plánujú osobné stretnutie, keď je človek už viac menej rozhodnutý pre nich...

zdenika

V pohode, veď mne to úplne stačí takto orientačne. Aj tak si myslím, že každý rok zdvíhajú ceny, takže tento rok už isto si viac budú pýtať, či? Lebo tak to majú skoro všetky spoločnosti. A ty si o nich vedela aj dopredu alebo kto ti o nich povedal, že sú dobrí? Potom si si vypýtala cenovú ponuku alebo ako to u nich prebieha? Majú na internete nejakú ponuku jedál?

dandiena

Ďakujem @irga85... napísala som to, čo cítim a myslím, že viaceré ženy by si to mali uvedomiť pri plánovaní svadby, lebo niektoré to až moc prežívajú...

kikusqa788

zdenika my sme s nimi riešili svadobnú hostinu, nakoľko sme mali hostinu v miestnosti, kde nebola ani len kuchyňa...mali to dosť tým skomplikované ale zvládli to na 1*:-)...čo sa týka ceny, tak sme cca platili 32€ na osobu a v cene sme mali predjedlo, polievku, hlavné jedlo a švédske stoly...plus samozrejme pre hostí, ktorí prišli večer sa platila ešte polovica z ceny, takže cca tých 16€...a detské porcie boli tiež za takú cca cenu...doma to mám aj presne napísané, len teraz som ešte v práci, tak ti len také približné ceny píšem...

dandiena

Áno, to je jasné @irga85, že sa dá aj za menej peňazí... aj tak tá svadba je úplne o niečom inom a nie o tom jedle a prepychu!...

zdenika

Som rada, že si sa ozvala Kikuška. Prvé čo ma zaujíma je to, aké majú ceny? Koľko cca ste platili na osobu a čo všetko bolo v cene zahrnuté? Riešili ste s nimi svadobnú hostinu alebo nejakú inú slávnostnú príležitosť?

kikusqa788

zdenika môžeš sa pýtať, minulý rok som s nimi riešila nejaké veci, tak ti snáď budem vedieť poradiť...