Aky mate nazor na malu svadbu

EMMMAA

Cauko, ked mas na to korunky, tak chod do toho. Aj mne vsetko zabezpecovala cateringova agentura Josip. Stretla som sa s nimi, povedala som ako si to predstavujem a oni zaobstarali. Bolo to uplne super, velka pomoc..

Elizabet22

Co som tak predbezne pocitala Julka, tak okolo 40-50 ludi by sme mali mat. A kde ste mali svadobnu hostinu? V nejakom kulturnom dome alebo v restauracii?

snazilkajulka

My sme mali svadbu tento rok a nam cateringova agentura varila a zabezpecila este aj vyzdobu. Mne sa to velmi pacilo, lebo som nemusela nic extra riesit. V mojej rezii boli iba take malickosti ako pierka, oznamenia, menovky, atd. Mali sme 72 hosti na svadbe, takze sa da povedat, ze taka stredna svadba. Vy kolko planujete mat?

Elizabet22

Ahojte, my budeme mat svadbu buduci rok a rozmyslame nad malou. No chcela by som, aby mi pomohla s pripravou cateringova spolocnost. Myslite, ze sa to oplati alebo to je zbytocne vela penazi? Co vsetko cateringove spolocnosti ponukaju? Je tu niekto, kto tak riesil svadbu? Za odpovede dakujem :)

miskovicka69

to by asi nespravili, načo by im to bolo dobré, keby ťa oklamali. mňa osobne keď sa niekto niečo spýta, tak poviem svoj názor, aby ten dotyčný vedel pravdu! idem kuk ich stránku a hovoríš, že oni chodia po celom slovensku zabezpečovať stravu? nemajú s tým nejako problém?

mamkaanka

miskovicka nam varila spolocnost Josip. a co sa tyka chute, tak mne velmi chutilo a taktiez aj mojmu drahemu. potom ked sme sa pytali na druhy den aj rodiny, ci im chutilo a ci sa im pacilo, tak si len pochvalovali. tak dufam, ze ma neklamali :D

Margitiyk_T

@Deuska - pokiaľ by si tam chcela mať aspoň niektorých ľudí z rodiny, tak by si aj im musela zabezpečiť letenky, ubytovanie a to už podľa môjho názoru ide dosť do peňazí. Ale tak každí máme inú predstavu o svadobnom dni a ja ti túto tvoju vôbec neberiem. Snáď sa ti to niekedy splní a budeš mať v zahraničí svadbu :-))

miskovicka69

aj my máme zatiaľ zajednanú miestnosť, kde nevaria. a aká firma vám varila? chutilo vám? dobrá cena, to máš pravdu.

Nekonecnik

Čím menej ludí, tým menej starostí ... a viacej peňazí, ktoré sa dajú plnohodnotnejšie investovať ako do jedného dňa, ktorý možno nebude najkrajší v živote ... až sa náhodou rozvedieš.