Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky mate nazor na malu svadbu

Van-ness

Ahojte :) My este len svadbu budeme mat. No vzhladom na to, ze sme velka rodina, tak si malu svadbu nemozme dovolit ale ja som aj rada, lebo mam rada taketo zabavy, kde sa rodina stretne, spolu zabavi a o to viac sa tesim, ked sa bude jednat o nas :):) Chcela som sa spytat, aky mate nazor na Josip spolocnost? Vyhovovali vam ich sluzby?

marge1987

Velmi pekne si to napisala @sashasss. Mala som tiez velku svadbu, ktora nas stale nejake tisicky, no voooobec nelutujem! Kazdy den na to spominam:-);-)

sashasss

Podla mna tu nikto nevyplakava ale len tu normalne diskutujeme o svadbach! Ak nemas k tomu co normalne napisat, tak bud radsej ticho. Je to kazdeho osobna vec, kolko investuje do svadby!!! Taktiez som toho nazoru, ze to nie su splachnute peniaze ale je to jednoducho spomienka. Vobec tie peniaze nelutujem a ani by som ich nechcela mat pod vankusom, lebo spomienky su silnejsie v zivote!

dobreuz

WeWeWe what the f... každý normálny chodí do posilky, za to, že neviete okrem trtkania nič iné váš problém :)

WeWeWe

Chodí pozerať chlapov do posilovne? Normálny chlap posiluje pri práci. Postav dom, zasaď stron, sprav syna. Žiaden rozvod.

dobreuz

Dobre tam si urob 5 svadieb, s 5timi rôznymi ženami a rozvedte sa po roku. Každá svadba 4000 € takže 20000 € v žumpe a že Slováci zarábajú málo :D A ešte bonus k tomu syfilis a HIV.