Aky mate nazor na malu svadbu

susana33

my sme mali malinku svadbu a vobec to nelutujem. niekedy je fakt lepsie spravit malu a tie ostatne peniaze investovat niekde inde, lebo ta pretvarka viacerych ludi, to je cista katastrofa. takze my sme sa dohodli, ze pozveme len najblizsich a s kamaratmi sme potom spravili chatu. usetrili sme dost vela €, ktore sme investovali do domu a uz teraz si spokojne zijeme sami :)

alicka87

Dievčence tak už budete vedieť, že na Slovensku sú ešte aj spoločnosti, ktoré nemajú prehnané ceny a pritom sú vysokokvalitné :)

miacha

SIBIERINA

Samozrejme, že sú, len treba vedieť kde hľadať a na koho sa obrátiť. Teraz väčšina neviest chce ospevované spoločnosti a preto sú potom ceny také prehnané. No treba mať na pamäti, že sú aj firmy, ktoré sú dobré a cenovo prijateľné.

sibierina

to je este riadne dobra cena, som necakala, ze este su cateringovky take, ktore si na osobu pytaju takuto nizku cenu :O tlieskam!

alicka87

Peťka platili sme cca keď to rozpočítam tak tých 30€ na osobu, čo je podľa mňa úplne fajn cena :) Tak si tuším pýtajú aj normálne na osobu, takže viac sme neplatili. Jasné, to ti verím. To by ste mali super, keby si tiež takto objednala jedlo. A minule som pozerala, že dokonca robili aj také mini burgre niekomu na hostinu, niečo také by ste si u nich mohli objednať :)

petulienka12

Super ste to vyriešili Alicka, normálne som mala zimomriavky, keď som si to čítala :) A smiem vedieť, koľko ste u nich platili na osobu, keď vám to len takto navarili a priniesli? Chcem robiť tiež záhradnú párty, nakoľko môj drahý bude mať 35 rokov a nechce sa mi všetko variť, lebo tiež by toho bolo dosť, nakoľko nás má byť tiež okolo 30 dospelých ľudí + deti. Ďakujem :)

alicka87

Ďakujeme ti Kamka :)

Peťka áno, dobre si postrehla. Svadbu sme mali 9.5. a obrad sme mali normálne v kostole, tam mohlo byť 40 ľudí ale bolo len nejakých 30 a potom sme mali záhradnú oslavu "párty" a na nej bolo 20 ľudí. Ale to len najbližšie rodina, nikto cudzí. No ja mám 4 súrodencov, plus oni už majú svoje rodiny, takže sme sa nazbierali. A jedlo? Na to sme si zajednali cateringovú spoločnosť Josip, ktorá nám navarila a doniesla jedlo. Takže som nemusela variť, to by som veru ani nestíhala :D :D

petulienka12

Nejako som Alicka nepostrehla, vy ste mali svadbu pred týždňom a mali ste vonku menšiu hostinu, áno? A jedlo ste mali z kade alebo ste si ho varili sami? A koľko Vás vlastne bolo? Lebo osobne si neviem predstaviť, že ešte ako nevesta by som musela variť a vysmážať niekoľko rezňov :/ :/ :/