Aky mate nazor na malu svadbu

Maoam

urazia sa, lebo sa nemohli zadarmo nazrat a ozrat, to ti moze byt suma-fuk

ak nie si bohata, tak kasli na vyhadzovanie takych obrovskych penazi, treba vam ich a budete z nich mat stokrat väcsi uzitok

a prajem vsetko dobre :-))

andrea_303

asi to bude len mala svadba len zase co ak sa urazi ostatna rodina, inak polovicu ludi ani poznat nebudem lebo to budu priatelovi znamy ktorych som videla asi raz v zivote,
este som nebola na malej svadbe ale rozmyslam ze si to urobime cez leto. to by bolo blbe si urobit cez obed obrat a vecer grilovacku?

tpch

Tak len rodicia a svedkovia. Alebo utek na tajne miesto a tajna svadba len so svedkami.
A luto ti nema byt coho-podnapitych hosti? Hlasnej hudby? Brrr.

xy:)

pozitivny. mna teatralne veselice nikdy nebavili, ani nebavia, aj tak tak polka hosti prileze z donutenia. mala svadba je dobre riesenie

kafe

Všetci si myslia, že je to raz za život a predsa polovica z nich sa rozvedie a vhupsnú do toho aj druhý-tretíkrát.

Svadba je niečo čo sa týka MŇA a záväzku, ktorý chcem na seba vziať. A čisto sebecky si to chcem užiť JA s partnerom. Ak sa niekto chce starať o zábavu druhých, prosím, ale ja by som veľkú svadbu tak isto nechcela.

Tany

ja tiež plánujem malú svadbu v kruhu rodiny, načo tam mať všetkých ľudí ktorých poznám? Dôležitý sú najbližší :)

andrea_303

aj ja som skor za taku malu svadbu len neviem koho pozvat a koho nie lebo surodencov do kopy je 6 aj z mojej strany aj z priatelovej plus kazdy ma manzela priatela a 3 deti a uz je z toho mensia svadba
neviem ci mi to potom nebude luto ze som nemala velku svadbu

tpch

Najlepsia svadba pozostava z mladomanzelov, ich rodicov a surodencov za predpokladu, ze nepochadzaju z 10 deti, a svedkov. Vsetko ostatne su zbytocnosti navyse. Sobas, obed a navrat domov. Najlepsie riesenie, ake poznam.