Aky mate nazor na malu svadbu

matinka

caute baby. co myslite, bude uz buduci rok normalna situacia a budu moct byt velke svadby? ja chcem len taku a preto som tento rok svadbu zrusila. no zatial nahradny termin nemame, lebo furt dumam ci buduci rok alebo to nechat az na rok 2022? aky mate nazor?

susana33

my sme mali malinku svadbu a vobec to nelutujem. niekedy je fakt lepsie spravit malu a tie ostatne peniaze investovat niekde inde, lebo ta pretvarka viacerych ludi, to je cista katastrofa. takze my sme sa dohodli, ze pozveme len najblizsich a s kamaratmi sme potom spravili chatu. usetrili sme dost vela €, ktore sme investovali do domu a uz teraz si spokojne zijeme sami :)

alicka87

Dievčence tak už budete vedieť, že na Slovensku sú ešte aj spoločnosti, ktoré nemajú prehnané ceny a pritom sú vysokokvalitné :)

miacha

SIBIERINA

Samozrejme, že sú, len treba vedieť kde hľadať a na koho sa obrátiť. Teraz väčšina neviest chce ospevované spoločnosti a preto sú potom ceny také prehnané. No treba mať na pamäti, že sú aj firmy, ktoré sú dobré a cenovo prijateľné.

sibierina

to je este riadne dobra cena, som necakala, ze este su cateringovky take, ktore si na osobu pytaju takuto nizku cenu :O tlieskam!

alicka87

Peťka platili sme cca keď to rozpočítam tak tých 30€ na osobu, čo je podľa mňa úplne fajn cena :) Tak si tuším pýtajú aj normálne na osobu, takže viac sme neplatili. Jasné, to ti verím. To by ste mali super, keby si tiež takto objednala jedlo. A minule som pozerala, že dokonca robili aj také mini burgre niekomu na hostinu, niečo také by ste si u nich mohli objednať :)

petulienka12

Super ste to vyriešili Alicka, normálne som mala zimomriavky, keď som si to čítala :) A smiem vedieť, koľko ste u nich platili na osobu, keď vám to len takto navarili a priniesli? Chcem robiť tiež záhradnú párty, nakoľko môj drahý bude mať 35 rokov a nechce sa mi všetko variť, lebo tiež by toho bolo dosť, nakoľko nás má byť tiež okolo 30 dospelých ľudí + deti. Ďakujem :)

alicka87

Ďakujeme ti Kamka :)

Peťka áno, dobre si postrehla. Svadbu sme mali 9.5. a obrad sme mali normálne v kostole, tam mohlo byť 40 ľudí ale bolo len nejakých 30 a potom sme mali záhradnú oslavu "párty" a na nej bolo 20 ľudí. Ale to len najbližšie rodina, nikto cudzí. No ja mám 4 súrodencov, plus oni už majú svoje rodiny, takže sme sa nazbierali. A jedlo? Na to sme si zajednali cateringovú spoločnosť Josip, ktorá nám navarila a doniesla jedlo. Takže som nemusela variť, to by som veru ani nestíhala :D :D