Aky mate nazor na malu svadbu

sewie

neni to jedno?hlavne ze sa beriete:) to je dolezite:) ak by som sa raz vydavala tak by som tam chcela mat len ludi na ktorych mi velmi zalezi

lost

"preco nie"

takto som chcel zacat a potom som si vsimol ze je to stara tema a ze som pred pol rokom napisal "preco nie :) "

hm sranda, clovek sa asi fakt nemeni :D jedine co ubudlo je smajlik..

za tych 6000 eur by bola aspon daleko krajsia dovolenka alebo nieco ine :) (kludne aj 1 mesiac pre dvoch na exotickych ostrovoch)

alenka_maxova

suhlasim s M 25 :) Tiez chcem malu svadbu, nie ani tak kvoli financiam, ale kvoli tomu, ze ma desi predstava, ako sa niekto z rodiny, koho som videla 5 raz v zivote velice zabava akoze na moju pocest :D Otras! U nas je to take, ze kazdy vola na svadbu kazdeho, hoc je to aj daka teta Marika z otcovo-svarginej strany. Ale ja tam ziadne Mariky nepotrebujem, nepotrebujem mat na svadbe ludi, co poznaju tak akurat moje meno a to je vsetko. Chcem sa bavit s ludmi, co su mi blizky. Takto to vysvetlim rodine aj "rodine" a kto sa na to urazi, je to cisto jeho problem :)

M 25

ak ja raz budem mať svadbu, tak na úrade, len s tými najbližšími, s min.nákladmi .. tiež by som za ten jeden den nevyhodila tolko penazí .. a stále je to čím dalej tým drahšie ..
keby to bolo možné, najradšej by som sa vydala vo Vegas :)

Leela333

Pre mňa malá svadba znamená len ženích, nevesta a svedkovia (čo by bolo ideálne, ak by som nejakú niekedy chcela :-D) a vy tu spomínate 20tich ľudí a viac... Najhoršie na tom je, že samozrejme by sa z mojej rodiny každý urazil, že neboli pozvaní, čo sa mi fakt nechce počúvať. Preto radšej žiadnu (aha a ešte preto, lebo mi to pri dnešnej rozvodovosti príde zbytočné..)

Zaran

Tiež sa prikláňam k malej svadbe.Vyhodíš kopu ale kooopu peňazi na jeden deň,radšej spraviť malú hostinu a peniažky ušetriť do budúcna(byt,auto,pre deti...)