Aky mate nazor na malu svadbu

lost

preco nie :)

tiez by som nechcel velku svadbu.. naco :D

ti ludia sa aj tak pridu len zadarmo najest..

tie peniaze by som radsej vyhodil na o to lepsiu svadobnu cestu.

i ked na dom je to asi rozumnejsie..

BeataDemka

Ahoj Andrea
Ja som bola na dvoch menších svadbách (do 50 ľudí) a úplne v pohode.
Keď budeš mať aj 10 ak nič sa nedeje. Je zbytočne vyhadzovať toľke peniaze pre jeden večer....aj stužkova bola jedn...aj všetko bolo "jedno" tak aj svadba bude jedna..spytaj sa terajšich vydatych čo ti povedia - ja so svojim nastavajucim uvažujem o svadbe na úrade, obede v reštike a potom nejaka nezabudnuteľna dovolenka, zrejme v Dubaji alebo na Bali.

Heatherka

v tejto dobe ludia zabudaju na vyznam svadby. mne netreba nakrmit vzdialenu rodinu :D tiez mi staci , ked tam budu len ti najblizsii. a ziadne ceremonie, len nejaka oslava. my planujeme len take nieco ako gril party ak to pocasie dovoli, ak nie, tak niekde dnu.

Slobodna

Z môjho pohľadu malá svadba je: Ja, ženích a dvaja svedkovia, takýto model je pre mňa ideálny. Zvyšok je len divadlo, ktoré je zbytočné. Najideálnejšie pre mňa ešte je, ak sa rodina a okolie o tom, že som sa vôbec vydala dozvedia tak po pol roku :-)

sweater

len v malo pripadoch je to len raz za zivot :), nie srandujem aj ked statistiky neklamu, a ja by som urcite nevyhadzoval za velku svadbu, ked si to tak zoberes je to len o tom ze sa vela ludi za tvoje peniaze naje a pekne ozere...

doubledog

na obrad sme pozvali dost ludi, aj ich dost prislo
ale potom sme to rozpustili a spravili iba kratku slavnostnu veceru o 12 ludoch.
nasledne sme robili niekolko zurov pre kamosov s odstupom tyzdna - dvoch.

tiez sme boli tercom citoveho vydierania, stara mama z jednej strany vyhlasila, ze je urazena, ze sme ju nepozvali. to uz tak byva, z toho si netreba robit stres, ludia sa radi urazaju a nasieraju.

lulu22

Keď sa raz budem vydávať(ak povolím od toho, že ja sa vydávať zbytočne nechcem:D),tak tiež asi radšej malú svadbu. Lebo keby som mala pozvať moju celú rodinu, asi by som sa nedoplatila. mám 4súrodencov+partneri+deti+12sesternic+partneri+tetky+ujovia= katastrofe :D
ale keď si to tak spätne vezmem, mám 3 sesternice vydaté, teda pardon, 2 z nich sú už aj rovvedené a neviem o tom, že by sme boli na ich svadbe. Ono sa to akosik v našej rodine nevedie, že veliké svadobné orácie.. Jedna z tých rozvedených dokonca mala svadbu natajňáša :D
Ja som tiež za to, že fakt ti stačia len tí najbližší :) môj brat to dokonca spravil tak, že nám v piatok večer volal, že zajtra sa žení :D to bol iný šok, ale stálo to za to, krásny obrad, potom obedo-večera v dobrej reštike, bolo nás asi 18 a bolo to super:)
Ale sú proste aj také ženské, ktoré chcú mať čo najviac ľudí, aby "ukázali svetu" ako sa majú dobre, že na to majú a že majú stráášne veľa kamarátov..haha..

3nttt

Mala svadba jednoznacne. my sme mali trosku vacsiu,ale tiez ziadny extrem a keby som mala mat znovu tak tentokrat iba najblizsia rodina.