Aky mate nazor na malu svadbu

angela85

ja chcem tiez malu svadbu, rodicia a surodenci s rodinami, bud obed alebo nejake to prasiatko, zduse nenavidim svadby do rana, na bratovej aj sestrinej som trpela, bola som tam dievca pre vsetko, dokonca som aj vozila domov.
akoze je zopar odporcov tej nasej malej svadby, ale co vam poviem "serem na nich" je to nasa svadba a ostatnym to moze byt ukradnute aka bude

Rodinnytip

Tak, moja svadba pozostavala iba z nas dvoch a svedkov a poviem vam, v zivote by som nemenila!toto bolo najvacsie vzruso mojho zivota.

Teda moja rada je, rob ako citis a nedaj sa tlacit okolim a tym ako co ma byt a ako to spolocnost diktuje!

Radsej (dokonca) v tajnosti ako, platit staresinu:-)

??!!??

my sme mali cca 25 ludí boli sme tak do po noci...pohoda. bež svadba len kratšia a nebola samozrejme rodian ako tetky a ujkovia . len najbližší. nie je tomu ani 2 roky. lutujem ale do začiatku teda je mi to luto že nebol aj zvyšok rodiny...ale na druhej strane som si povedala že ak dalšia tak lôen so svedkami :-) totiž po nás na urade nabehol pár so svedkami....rifle košela a ideš a radšej presne tie peniaze investuj inde.

Maoam

moj nazor je ten, ze zaplatit taku oslavu sa fakt da len vtedy, ked na to clovek ma prostriedky alebo ma bohatych rodicov a ti to zacvakaju, proste ked vam tych 6000 treba na prestavbu, tak to je ovela dolezitejsie a asi si nemozete dovolit zacvakat tisice eur za oslavu, vzdy sa najdu ludia, ktori ofrflu aj velku drahu svadbu a ohovoria aj tak...

ako by ti to potom bolo luto, tie vyhodene prachy?

takze ak vam peniaze treba na prestavbu, urcite investovat tam...

ta grilovacka znie dobre :-)

dafne

..my sme mali cca 40 ľudí..bolo fajn...ked sa ľudia vedia baviť, tak sa zabaví aj 10 ľudí....kamoška mala len malu svadbu- posedenie, len obed..veľmi sa mi to nepáčilo...žiadna zábava...samozrejme každý podľa svojho vkusu...dnes je to veľmi drahá záležitosť...

veronika83

mna sa to sice netyka (nikto ma nechce), ale som za malu svadbu, so svedkami a rodicmi.. spolocny obed.
a dozvuky si predstavujem s priatelmi - kotol gulasu, sud piva, vina a vybavena vec :)

slnečnicaa

Aj ja by som chcela malú svadbu, ja so ženíchom, naši priatelia, bez rodiny. Niečo na spôsob záhradnej grilovačko-žúrky