Aky mate nazor na malu svadbu

mala veľká?

vy ste ale kreteni. kto chce malu svadbu tak nech má. ale opomínať že koľko to stojí a že ľudia sa len nažerú a opijú... no pekne! sami by ste sa išli niekam tak nažrať aj si vypiť, ale nebudete mať kam ked si každy bude robiť malu svadbu... uplne Vám uniká podstata... podeliť sa s otatnými o svoje štastie, pípadne vrátiť pozvanie... a koniec koncov, keď je reč o vložených peniazoch tak určite sa mi všetky vrátili prostredníctvom darov od pozvaných hostí - či s tým nikto neráta? :D

Meretseger

Chcela by som vôbec nejakú svadbu! Ale registrované partnerstvá tu, predpokladám, nebudú ani o tisíc rokov.
A okrem toho po svadbe vôbec, ale vôbec netúžim. Bože, však je to len papier na, ehm, "spečatenie vášho zväzku či vzťahu či čoho"... A s rozvodmi sú potom šialené problémy. Cheers!

Marsmeloun

ja chcem mať tajnu svadbu ....len ja a moj drahy ... plus 2 svedkovia ... romantické finančne nenáročné ... rodkáči to hadam tiež prežiju ... ked pojdu na velké svadby sestram :D podla mna je to skoda vyhodiť ... 5000 eur za jeden vecer ... ked sa daju minuť uplne inak a rozumnejsie .... ja som kedysi tuzila po velkej svadbe .... ale fakt je to skoda penazí .. a strednu nechcem mať ... tak radsej pozvať vsetkych alebo nikoho ... čiže nikoho :D :D a romanticky si prisahať lasku vo dvojici :-)

juchu9

chcem malú svadbu, ale keď som to spomenula mame hned zacala, a čo teraz ked moje sesternice ma na svadby ich detí pozvali a ja ich na tvoju nepozvem? strašne sa mi do všetkého mieša, nechcem aby bola svadba podľa nej... máme veľkú rodinu,a teda poviem vám, nechcem sa vydávať pred všetkými, cítila by som sa trápne trochu :/ najlepšie asi bude ked sa s priatelom vezmeme na "tajňáka", len my a svedkovia... a potom už to len oznámim rodičom

Jefitto

Malú svadbu chcem mať aj ja. Načo robiť zbytočne bašavle? Tancovať neviem a tancujem nerád, takže budem mať v kostole najbližšiu rodinu a kamaratov, asi 10 ľudi, žena tiež 10 ľudi a vybavene. Po svadbe ideme domov, ulejeme, požereme a hotovo

anamarie

My sme mali malu svadbu - ani svedkov sme nemali. Teraz budeme slavit 5. vyrocie svadby a na nasu minisvadbu mame krasne spomienky.