Aky mate nazor na malu svadbu

tomino874

Tak ako Svetlana napísala, najlepšia je stredná svadba :) Mať na nej ľudí, ktorých máte radi, ktorý pre vás niečo znamenajú a s ktorými tento životný krok chcete osláviť. Tiež sme sa toho držali a žijeme si už spolu šťastné 4 roky ako manželia :) Moja žena je najúžasnejšia na svete!

lubicka0

ano? vobec som si nevsimla Evka, prepac a dakujem, ze si mi to tu znovu vsetko vypisala. takze mozem pocitat cca 3 000€ za jedlo, obsluhu a vyzdobu. plus este saty, DJ, starejsi, atd. ozik, vy ste mali starejsieho? ak ano, tak ktoreho?

evicka085

lubicka už som to tu inak všetko spomínala ale zhrniem ti to ešte raz a naposledy...na našej svadbe bolo 85 hostí + 13 gratulantov...takže za nich sme dokopy platili za jedlo 2 575€...plus sme si cez nich objednali výzdobu, ktorá nás vyšla necelých 400€...a ešte 4 čašníkov, ktorým sme platili po 50€, takže dokopy 200€...mali sme v tom polievku, hlavné jedlo, švédske stoly a čokoládovú fontánu...v skratke takto...ak ešte niečo chceš vedieť, tak sa pýtaj ďalej...

svetlanna7

My sme mali taku strednu svadbu a bolo to akurat :) Nevyslo nas to prilis vela, vsetci sa zabavili, napapali, vypili cosi a boli sme vsetci stastny :)

lubicka0

jeej Evicka ahoj, som rada, ze si sa ozvala. chcela by som vediet, kolko vas cez nich vyslo jedlo, ci vam zabezpecovali aj vlastnych casnikov alebo ste mali svojich a co vsetko ste v tom mali zahrnute. dakujem ti uz takto vopred za odpoved.

Adell_Certikova

nesúhlasím s tebou Marosko-n!...podľa môjho názoru sú najkrajšie svadby veľké...my sme tiež takú mali a bol to najlepší a najkrajší deň v mojom živote...my sme veľká rodina a preto som zvyknutá na veľké akcie...nikdy sme nič podobné ako hádky a nezhody nemuseli riešiť...to všetko je o ľuďoch!...ja by som na malú svadbu nikdy nepristúpila!!!...

Marosko-n

Najkrajšia svadba o štyroch svedkoch, maximálne len rodičia bratia a sestry. Chodil som po svadbách ale najkrajšie svadby do 20-30 ľudí. Tam sa najlepšie zabávali ani sa nespil ani nehádal.Ale stále platí ,o štyroch svedkoch najlepšie. Veľká sláva, poľná tráva !

lubicka0

ahojte. vsimla som si, ze tu niekto spominal cateringovu agenturu josip. mozem sa konkretne na nich popytat nejake informacie?

lili303

taja54 velmi pekne si to napisala a suhlasim s tvojim nazorom. Taktiez si myslim, ze draha svadba nie je vsetko. Jasne, treba si ten den uzit ale netreba mat vsetko najdrahsie! Da sa pekna svadba zorganizovat aj za menej penazi.