Aky mate nazor na malu svadbu

syslik740

fuu, ja si to uz presne ani nepamatam jasmin kolko to cele vyslo. Si ma teraz trochu zaskocila. Ale mam to poznacene, tak to to pozriem ked pridem domov :)

shimuri

uplne malinku iba s 10-timi ludmi si neviem predstavit, kedze by som mala dilemu koho pozvat a koho nie. my sme mali svadbu s 50-timi ludmi a bolo to akurat. nevysla nas az tak vela, kedze sme sa vo vela veciach uskromnili a aj napriek tomu sme sa super zabavili:)

lubicka0

niekedy minuly rok to uverejnil na ich fb stranke, ze mu je luto, ale ze starejsieho uz nebude nadalej robit, lebo ze toho maju vela. zacali totiz vlastnit aj restauraciu v Partizanskom a tym padom sa tohto uplne vzdal. ale tie objednavky, ktore slubil este spravi a potom uz nie. no my sme to nestihli :/

lubicka0

budem, slubujem :) aha, takze na neho by si mi asi nedala cislo, ked to nerobi profesionalne, ze? lebo my sme tiez chceli Jozka ale on ze uz nechodi robit starejsieho :/

Buki

Na taketo otazky je tazko odpovedat lebo velmi zalezi odkial clovek je a z akej rodiny. Unas na svadbe nazbieraju svadobcania cca tolko kolko utratia takze je v podstate jedno ci je svadba mala alebo velka. A ludia sa mozu urazit ked ich nepozves na svadbu takze sa robia velke svadby.

evicka085

lubicka v pohode, len nabudúce lepšie čítaj:)...starejšieho sme mali ale iba môjho kamaráta, ktorý to nerobí profesionálne..chceli sme Jožka Mokrána ale už nemal voľný náš termín...

syslik740

na malu svadbu mam velmi dobry nazor, kedze taku som mala i ja :) Pekne sme mali sobas v kostole, odobierku u nas doma a potom sme si zajednali mensiu miestnost, kde sme sa zabavali az do rana. Jedlo sme mali z cateringovej agentury, vyzdobu som si sama spravila a alkohol sme taktiez pokupili. Svadba nas nevysla vela a sme stastny spolu dodnes :)