Aky mate nazor na malu svadbu

HumorVKorenicke

Áno, aj podľa mňa to treba okresať, lebo peniažky sú dnes vzácne ako voda na Sahare. Ale aspoň kňaz by tam mal byť, pár a rodičia, hoci s rodičmi sa možno pred svadbou rozvadiť, s partnerom tiež. Najlepšie by bolo zobrať si ducha a na svadbu si pozvať nie ľudí, ale duchov, s nimi vie byť tiež veľká sranda, kadečo vedia, nič nepojedia, nevypijú a ešte z nich máš aj osoh. Beriete si tu prítomného ducha Belbyho za svojho manžela, tak v dobrom, ale najmä v tom zlom? Možno:-) Oukej, čo S. spojil. B. nech nerozlučuje:-) Len ako by ťa preniesol na rukách cez prah do spálne, tak to si neviem predstaviť. Možno, keď trpíš anorexiou, tak teoreticky by to dal. Neviem si predstaviť, že by ho seklo a že by skončil u chiropraktika.

Klaudi1989

Dobreuz to vôbec nie je pravda, že na lásku netreba žiadny papier! Podľa mňa je pekné, keď sa dvaja rozhodnú to spečatiť aj pred ostatnými z rodiny, cudzími a aj pred Bohom!!! Nechcela by som žiť na divoko bez svadby z viacerých dôvodov!

daniela2

na lásku papier netreba, to je fakt.
Mne by však vadilo, keby sa volalo moje dieťa inak ako ja priezviskom.
Na jednej strane mi je ľúto rodného priezviska, na druhej strane, ak máme byť riadna rodina, tak k tomu patrí aj rovnaké priezvisko. A keď ma má rád, tak prečo mi ten papier nedopraje? Obrad nie je dlhý, a aj posedenie iba na hodinku-dve v reštaurácii s najbližšími.

alandra

nemám rada, keď ľudia odsudzujú a preto to nerobím ani ja! vážne ste ich mali aj vy? tak to je aká náhodička:-):-)

Irenn-a31

...Alandra aj som si to myslela, preto som ti to nechcela napisat...No som rada, ze ma za to neodsudzujes...My sme proste po takej snivali a mohli sme si ju dovolit, tak sme si aj dovolili...V konecnom dosledku sa nam to skoro aj vratilo...Heh, tak o tom mi nemusis viacej pisat, kedze aj my sme mali catering od nich...Viem aky su super a preto sme sa na nich obratili aj my...

adamvr

mala svadba je fajn. ma mnoho vyhod ako napriklad: nestoji vela penazi, je rychlejsie vsetko vybavene, hostia nemusia vyhadzovat kopu penazi za saty/roby a hlavne je to take osobnejsie!

adamvr

mala svadba je fajn. ma mnoho vyhod ako napriklad: nestoji vela penazi, je rychlejsie vsetko vybavene, hostia nemusia vyhadzovat kopu penazi za saty/roby a hlavne je to take osobnejsie!

alandra

noo to je na môj vkus už dosť veľa peňazí ale vôbec ťa neodsudzujem. ako som napísala, keď ste si to mohli dovoliť tak je to fajn. nám varila spoločnosť Josip. my sme si ich dosť skoro zajednávali, lebo oni majú dosť veľa toho a iba ich sme chceli a podarilo sa nám to:-) podľa mňa oni varia geniálne, už som ich na viacerých akciách zažila a vždy som sa tak najedla, že som mala potom pocit na prasknutie:-D:-D