Aky mate nazor na malu svadbu

Van-ness

Ano Alicia, spravne si to pochopila, este som slobodna ale uz dlho nebudem :):) 2.5.2020 to cele vypukne, konecne sme sa zhodli na datume a zajednli sme kostol a salu :) Btw si sa pomylila v osloveni, tak snad si Zanka vsimne spravu, ktora ma patrit jej :):) Babule a nebude skoro, ked im tento tyzden uz zavolam? Prijimaju objednavku uz aj na buduci rok??

alicia27

minuly rok Vaness sme mali svadbu...vidis, my sme na ich plese zatial este neboli, no mozno tento rok to napravime :)..spravne som pochopila, ze si teda este slobodna?..

101Zaanka

@alicia27 smiem sa spýtať, kedy ste mali svadbu? Bol to tento rok alebo už dávnejšie? Ja ich poznám zatiaľ len z plesu, keďže minulý rok nás kamaráti zavolali a ako som potom zistila, tak to organizovala táto cateringová spoločnosť. Jedlo bolo na 1* - chutilo vynikajúco a taktiež aj naservírované to bolo krásne - riadne som na to čumela :-D :-D

alicia27

moj nazor na nich Vaness je prudko pozitivny :)...ich sluzby su top a to vobec neprehanam...nam vsetko splnili co sme chceli..

Van-ness

Ahojte :) My este len svadbu budeme mat. No vzhladom na to, ze sme velka rodina, tak si malu svadbu nemozme dovolit ale ja som aj rada, lebo mam rada taketo zabavy, kde sa rodina stretne, spolu zabavi a o to viac sa tesim, ked sa bude jednat o nas :):) Chcela som sa spytat, aky mate nazor na Josip spolocnost? Vyhovovali vam ich sluzby?

marge1987

Velmi pekne si to napisala @sashasss. Mala som tiez velku svadbu, ktora nas stale nejake tisicky, no voooobec nelutujem! Kazdy den na to spominam:-);-)

sashasss

Podla mna tu nikto nevyplakava ale len tu normalne diskutujeme o svadbach! Ak nemas k tomu co normalne napisat, tak bud radsej ticho. Je to kazdeho osobna vec, kolko investuje do svadby!!! Taktiez som toho nazoru, ze to nie su splachnute peniaze ale je to jednoducho spomienka. Vobec tie peniaze nelutujem a ani by som ich nechcela mat pod vankusom, lebo spomienky su silnejsie v zivote!