parfém cez internet..skúsenosti?

zuzula28

Mimila podľa toho, čo píšeš vyzerá, že ty takéto veci využívaš často.
To mne ani len nenapadlo, že niekde by sa niečo takéto dalo vyriešiť, že takto to pobaliť a hneď by mi to prišlo ako darček. Budem ale aspoň vedieť, keď budem zase v rodine riešiť dilemy :D

mimila

pozri je toho vela, na Notine uz aj hotove si vies najst, ale si aj vybrat, co chces do balicka a ti to zabalia, tak to budes mat potom ready hned na darovanie a to nie je na skodu, lebo usetris si cas ;)

romkita

tutri a to take aj kozmetiku aj parfumy? ci len parfumy? chcela by som pre maminu, nieco take, ze aj parfum, aj vacsi, aj mensi aj nejaky krem, musim pozriet nieco take :)

tutri

*Dienda*
Môžeš si aj hotovú alebo si vyskladať ako chceš...Ja väčšinou tak, že tete alebo švagrinej kupujem také sady, čo sú už hotové, že od nejakej značky alebo tak...Lebo proste to mám bez starostí a nemusím sa nejako namáhať...

Dienda

Meggi ty tam kupuješ aj priamo nejaké darčekové sady alebo niečo také? Či si vyskladáš zakaždým podľa toho komu ide kupovať darček?

meggi36

Áno páčilo sa jej to, bola rada, že taký darček dostala, ako si napísala niekedy ozaj takéto maličkosti dokážu vyvolať príjemnú emóciu, takže ja budem asi stavať na takýchto darčekoch. A super je, že na Notine je z čoho vyberať.

lilinida

...svieckami alebo niecim takym sa dozaista nic neda pokazit. Je to taky darcek, co potesi kazdeho, nepoznam asi nikoho kto by nemal rad sviecky a pekne vone, ze co by dobre rozvonalo cely byt.