parfém cez internet..skúsenosti?

tutri

*Dienda*
Môžeš si aj hotovú alebo si vyskladať ako chceš...Ja väčšinou tak, že tete alebo švagrinej kupujem také sady, čo sú už hotové, že od nejakej značky alebo tak...Lebo proste to mám bez starostí a nemusím sa nejako namáhať...

Dienda

Meggi ty tam kupuješ aj priamo nejaké darčekové sady alebo niečo také? Či si vyskladáš zakaždým podľa toho komu ide kupovať darček?

meggi36

Áno páčilo sa jej to, bola rada, že taký darček dostala, ako si napísala niekedy ozaj takéto maličkosti dokážu vyvolať príjemnú emóciu, takže ja budem asi stavať na takýchto darčekoch. A super je, že na Notine je z čoho vyberať.

lilinida

...svieckami alebo niecim takym sa dozaista nic neda pokazit. Je to taky darcek, co potesi kazdeho, nepoznam asi nikoho kto by nemal rad sviecky a pekne vone, ze co by dobre rozvonalo cely byt.

meggi36

Marekana už to nie je u mňa aktuálne, chcela som to ako darček na Vianoce, ale lustrovala som netom a teda našla som také balenie takých voňavých sviečok, tak to som jej, viem že to je také jej, že to má rada a stavila som pri tom na istotku :)

marekana

romkita Keď kupuješ takéto veci je to podľa teba vhodné aj ako darček? Svokra bude mať o týždeň meniny a teda neviem vôbec čo by som jej a toto nevyzerá zle ako nápad. Len neviem bývajú takéto vône aj v nejakých darčekových baleniach?

romkita

dienda tak tie tycinky je dobre tak otacat z casu na cas aby ta vona proste bola taka intenzivnejsia a to mas tak na mesiac dozaista, aspon mne to tak vacsinou vydrzi :)