parfém cez internet..skúsenosti?

mijja

La Nuit Trésor Nude je pekná tiež, tá obsahuje vanilku a má v základe aj kokos, len tiež je to taký typ vône, čo nemusí každému sedieť, ale mne sa páči.

marekana

jarunna Presne ako píšeš, ja napríklad som prišla aj na to, že vanilka mi v niektorých voňavkách vôbec nevadí, že mi práveže ešte aj vonia, čo je sranda, lebo napríklad sviečku vanilkovú, tak tú nemôžem ani len cítiť.

jarunna

tiez nejak na toto nedbam, ale vyberam podla toho, co mi vonia, co sa mi paci, na tom mi zalezi najviac, lebo tu vonu budem so sebou nosit cele dni a budem ju citit tak nech mi vyhovuje.

tutri

*Dienda*
Napríklad ja čo teraz mám, tak to je toaletná voda...Ale vyberala som si ju zato, že sa mi páčila...Nejako som sa nezamýšľala nad tým, že čo to je...Išlo mi o to aby bola svieža, príjemná a nie ťažká...

Dienda

A zase to aj dlhšie vydrží, toto ste mi dali teraz super tip na darček, ďakujem vám. Ale chcela by som ešte poradiť, že či na leto viac používate toaletné vody, keď sú akoby jemnejšie??

onlyonedee

Ahojte všetci, som veľmi rád, že sa o to môžem podeliť, bol som vo vzťahu s Benom a on sa so mnou náhle rozišiel bez akéhokoľvek dôvodu, bol som zničený a takmer som spáchal samovraždu. Jedného dňa som prechádzal internetom a videl som komentár od náhodnej osoby, v ktorej sa hovorilo, že jej pomohol jeden zaklínač / jasnovidec. Dostala späť svojho muža. Rozhodol som sa to vyskúšať a kontaktoval som doktora ogudu. Po 3 dňoch mi pomohol dostať Bena späť ku mne. Ďakujem, Dr. Ogudu. Môžete ho kontaktovať na jeho stránke: DROGUDUTEMPLE@AOL.COM Ďakujem neskôr 

envelin

Inak to na rúž, čo si napísala to sa mi páči dokonca ešte viacej ako na voňavku.
Predsa len rúž ten myslím, že častejšie nosíme so sebou a tam nejaké písmenká alebo čosi ako pripomenutie, to by bolo super.

romkita

mozes aj kozmetiku, napriklad na ruz alebo tak, tebe vyhodi aj moznosti, ze co je vhodne na gravirovanie, lebo teda niektore obaly, materialy nie su :)