parfém cez internet..skúsenosti?

marekana

jarunna No a koľko ťa to stálo? To za to sa ale aj niečo pripláca ešte k voňavke nie?
Toto znie ako dobrý tip na darček :)

jarunna

ano da sa to a aj som to vyuzila, uz dvakrat, mamine aj sestre, mamine to chcel ocino, na vyrocie, ked mali a sestre som to na narodeniny, je to take mile, take pekne, ze potom je ta flasticka taka jedinecna :)

Dienda

Je to dobré takto keď to vieš, videla som na Notino, že sa dá aj niečo vygravírovať na flakónik, neriešili ste to niektorá? Že ako to vyzerá a čo také čosi vôbec stojí?

romkita

no mne toto po pravde usetri tiez vela casu, lebo ja kym sa na nieco taketo odhodlam, este kupit to nie je taky problem, lebo proste to uz mam tak moju rodinu v oku, ze kto ma co rad, kto co pouziva, cize uz aj vonavky viem jedna radost trafit :D

mijja

Nie si v tomto sama, balenie nie je ani moja silná stránka, ale mám rada keď je niečo pekne zabalené a je dobré, že sú takéto možnosti, čo nám ušetria nervy :D

marekana

zuzula28 Je to dobré, tiež som o tom tu čítala prvýkrát keď to nejaká kočka písala a sestre som tak vyskladala a bola rada. Ja happy, že som nemusela baliť, lebo na to som totálne, že analfabet a ona rada, že ešte jej ostane aj krabička, ktorú bude môcť zúžitkovať :D

zuzula28

Mimila podľa toho, čo píšeš vyzerá, že ty takéto veci využívaš často.
To mne ani len nenapadlo, že niekde by sa niečo takéto dalo vyriešiť, že takto to pobaliť a hneď by mi to prišlo ako darček. Budem ale aspoň vedieť, keď budem zase v rodine riešiť dilemy :D

mimila

pozri je toho vela, na Notine uz aj hotove si vies najst, ale si aj vybrat, co chces do balicka a ti to zabalia, tak to budes mat potom ready hned na darovanie a to nie je na skodu, lebo usetris si cas ;)

romkita

tutri a to take aj kozmetiku aj parfumy? ci len parfumy? chcela by som pre maminu, nieco take, ze aj parfum, aj vacsi, aj mensi aj nejaky krem, musim pozriet nieco take :)

tutri

*Dienda*
Môžeš si aj hotovú alebo si vyskladať ako chceš...Ja väčšinou tak, že tete alebo švagrinej kupujem také sady, čo sú už hotové, že od nejakej značky alebo tak...Lebo proste to mám bez starostí a nemusím sa nejako namáhať...