parfém cez internet..skúsenosti?

zlatusa

Kotricka, najmä keď takto kupujem, tak drahý málokedy zistí, že niečo nové som si kúpila, lebo šak nikam poriadne nechodím tak si nemá čo myslieť :P

imka13

Dia z času na čas akože som ochotná niekam zájsť, ale to už musím mať náladu. No proste moc tomu neholdujem, preto som rada, že máme také možnosti, že vieme nakupovať aj z domu ;)

kotricka

dia to sa ti celkom cudujem, ze si to este neskusala...pritom dnes mame take moznosti...mne sa to paci...ja rada takto nakupujem lebo mozem z pohodlia domova...ze vecer si na to sadnem...poobjednavam a rovno domov mi to pride...nemusim ani nos z domu vystrcit...:)

dia58dia

Tak to ani ja nemusim niekedy to je pravda. Ja teraz rozmyslam, ze by som vyskusala parfum objednat mamine k meninkam cez internet, lebo mam toho tolko, ze neviem ci by som mala cas zajst vobec niekde na predajnu. Je pravda, ze som takto este neskusala nakupovat, ale ked vidim, ze maju tu baby fajn skusenost s Notinom, tak asi z tade by som vyskusala kupit a uvidim :)

imka13

S ľuďmi problém nemám, to nie.
Len mám problém, keď je niekde kvantum ľudí a idú sa zblázniť z nakupovania. Proste poviem to tak, že masovky nejako nemusím.

imka13

Kotricka toto bola vec, ktorej som ja teda dlho nerozumela. Že ako niekomu môže také nakupovanie vyhovovať.
No časom som prišla na to, že ozaj je to moc fajn tak nakupovať. Lebo nejako vekom prišlo na to, že teda keď mám ísť niekam po obchodoch tak moc sa mi do toho nechce. Najmä nie keď si predstavím koľko ľudí zvykne byť všade.

kotricka

zuzula asi tak...a musim povedat ze mne je aj pohodlnejsie taketo nakupovanie...ze nemusim nikam ist...ze vsetko mi pride rovno domov a neni problem...:)

zuzula28

Swistica nižšie ceny si eshop môže dovoliť, lebo nemusí platiť napríklad prenájom, predavačky a podobne.
Nemusí to vôbec byť tak ako ty popisuješ!

swistica

je vseobecne zname, ze tieto eshopy predavaju lacnejsie vone, lebo uz su napriklad po zaruke, boli zle skladovane, alebo boli urcene na mimoeuropsky trh

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.