parfém cez internet..skúsenosti?

lilinida

...ja napriklad na leto pouzivam aj taku tonovaciu paletku aj s trblietkami, dobre to vyzera, ked som opalena, ze trosku za take vytonovanie. Mozem kuk aku to mam znacku a napisat ti :)

marekana

zuzula28 Ako ktoré, tento, čo si ja kupujem to je len jeden, to nie je viacero variantov. Ale ako zaznelo, čo značka, to proste je to inak. Toto, čo ja používam tak normálne si to natriem ako krém, najskôr je to také bez farebné a potom keď si dáš krém na tvár tak sa postupne tak prispôsobí pleti.

meggi36

Romkita takéto produkty, to je dobré si vyskúšať, že ako ti to bude sedieť, čo ti bude lepšie. Ako teda ak to má krémovú konzistenciu tak aj rukami, ale teda mám kamošku, čo má všetky štetce sveta a tá si nimi proste nanáša všetko. Veď to si vlastne tiež vieš nájsť, že aký by ti na aplikáciu tohto bol potom najvhodnejší.

erikuska

niektore byvaju vo viacerych odtienoch niektore nie, to si musis pozriet, ja napriklad mam skusenost s tonovacim kremom od Nuxe a ten byva v dvoch odtienoch taky bleducky a tmavsi a pekne sa prisposobi, zjednoti plet a dobre je, ze pri takomto kreme nemam pocit nejakej masky alebo niecoho takeho na pleti :)

marekana

zsuzska Používam tónovací krém od Estée Lauder to mi je na leto, také naj. Dobré mi je, že keď si to dám, tak nemám pocit takej akoby zaťaženej pleti, ale môže dobre dýchať aj keď je vonku teplo, aj keď pečie slnko, toto mi proste v lete sedí oveľa viacej ako make up.

marekana

gomanka To je fakt, ja zase už pozerám aj také tie lícenky, že čo zase v lete, lebo to si make up nedávam to len také na zvýraznenie niečo :)