parfém cez internet..skúsenosti?

norikka

Meggi je, neverila som, ze aj v kozmetike moze byt taky zasadny rozdiel, ale ked som to videla, ze ake su ceny v obchodoch, ked sme minule boli, tak akoze som nechapala. Radsej si objednam dva dni si pockam akoby som mala tolko penazi davat do luftu.

meggi36

Marekana no veď práve tie ceny sú akože fest problém. Ale tak tie rozdiely medzi eshopmi a obchodmi boli už v minulosti, len teda teraz je to oveľa viacej.

tutri

*lilinida*
Nie je najlacnejší to je fakt, ale kupujem ho na eshope čo marekana písala a tam je za fajn cenu...Akože v porovnaní s inými obchodmi...Takže ja ho z tade mám a poviem ti, že som rada že som po ňom siahla...Lebo je dobrý...

mijja

Lexxa to je normálna vec, pri niektorých. Aj keď mne sa to nejako nestáva. Kupujem si proste tak aby som to stíhala aj míňať, vieš, že nejako do zálohy, do rezervy si zbytočne nenakupujem.

lexxa

Domixie to je fakt, ja napríklad musím aj pozerať, že dokedy treba spotrebovať, lebo sú také, čo mi aj dlhšie trvá, čo sa týka kozmetiky akože dekoratívky :D

marekana

meggi36 Neoplatí sa to, ja veľa vecí už v kamenných predajniach ani nekupujem, to už musí byť, keď niečo na rýchlo potrebujem, inak sa snažím si objednať cez Notino a mám to za dva dni doma a tie ceny sú neporovnateľné.

meggi36

Áno, to je podobné so sérom na pleť čo používam, tak kúpila som si drahšie, ale dávam si ho denne len tak trošku, tak ako hrášok jeden a to mi stačí takže vydrží dlho. Ale teda tiež som pozerala hlavne kde ako vychádza. Lebo v niektorých obchodoch to bolo niečo neskutočné, čo stál.

domixie

lilinda, tak ono niektore veci su drahsie, ale zase treba sa aj pozriet na to ako sa pouziva, vies ak je drahsi, ale dava sa len po troske tak ti zase velmi dlho vydrzi a ked si to na tu dobu preratas, tak to je o inom ;)

jarunna

bibis, tak ja pravidelne z tade nakupujem a taketo problemy som v zivote nemala, objednavam vonavky, ktore som mala aj z kamennych parfumerii a vonaju uplne identicky :)