parfém cez internet..skúsenosti?

gomanka

tutri ja si väčšinou tak na zimu parfumy kupujem väčšie. Pretože zima trvá dlhšie ako leto a zase v lete mám chuť skúšať viacero voňaviek, to proste je veľa ovocných, kvetinových, ktoré sa mi páčia.

tutri

*marekana* Áno, aspoň teda keď som z Notina objednávala...Mali vtedy aj 100, aj 75 aj 50 a aj 30ml, takže máš na výber, čo ti sedí, aká veľkosť...Ja niektoré vône kupujem tie najväčšie balenia, aby mi vydržali čo najdlhšie...Ale potom mám aj také, čo mi stačia malé...

Dienda

Mne sa na týchto páči najmä to ako vyzerajú, tak luxusne už len na pohľad pôsobia. Ono pre mňa voňavka nie je len o vôni, o tom ako ju cítiť, ale aj o tom ako vyzerá, či ma na prvý pohľad zaujme, lebo to je taký môj prvý výber :)

paulita

mne sa páči táto :)
keď som si ju objednala som sa už nevedela dočkať keď mi z Notina príde, keď ju vyskúšam ako vonia, ja milujem ten pocit novej vône na sebe :)

romkita

ano, su viacere, mne napriklad sa nepacia vsetky, len jedna mi vonia, myslim, ze to zalezi od vkusu, niektore mi pridu take tazsie, ale tak to je vsetko vec vkusu, tomu co sa komu paci, ale teda su to take vone, ze staci malo, ze vydrzia ;)

mijja

La Nuit Trésor Nude je pekná tiež, tá obsahuje vanilku a má v základe aj kokos, len tiež je to taký typ vône, čo nemusí každému sedieť, ale mne sa páči.