parfém cez internet..skúsenosti?

mijja

Napríklad Éclat d'Arpège je pekná na bežné denné nosenie. Je taká nie silná, jemná, výdrž ma super, pre mňa taký ideál.

marekana

vevala Akú nosíš tak na bežné nosenie, že napríklad do práce? Mne sa teraz páči jedna voňavka, len je taká ťažšia, povedala by som, že skôr tak na nejaké špeciálne akcie, príležitosti, len neviem či to akože nie je zbytočné, keď takých nemávame nejako veľa.

vevala

To vážne takto máš? Tak to klobúk dolu. Ja mám doma zakaždým tri. Aspoň tak v priemere mi to vychádza. A proste každú mám na nejakú inú príležitosť. Na večer keď niekam ideme, do práce, na výlety, záleží kam ideme a akú mám náladu.

lichotinka

ahojte, uz davno som si ziadnu vonavku nekupovala, povedala som si, ze pominam to, co mam doma a ze az potom si kupim nejaku novu a kedze uz poslednu taku letnu jemnu mam a uz tiez v nej je len tak na dne, tak idem hladat nieco nove :P

jarulinda

tomuto inak vobec nerozumiem - pretoze mi to pride taky hazard, ja tiez predtym ako idem kupovat, tak kukam najskor kvalitu eshopu, ake su recenzie, odozvy, aby som nemusela celit takymto veciam ako si pisala ;)

romkita

vsetko zalezi od toho z kade objednavas, ja predtym ako idem nieco kupit, tak si pozriem, co je to za obchod, ake ma ohlasy a tak, nekupujem proste hned, ale napriklad moja svokra, tak tu nezaujima, ta objedna hned ked sa jej nieco paci a potom riesi kazdu chvilu ze jej nieco neprislo, alebo ze to nebolo take ako malo byt a vela ineho

frankma

ale nemate strach ked si objednavate cez internet? nebojite sa proste, ze vam pride miesto vonavky len nejaka napodobenina alebo nieco take?

zsonicka

jasné, že každá máme iný vkus...a to je aj dobré podľa mňa...mne sa páčia flakónili čo má Ariana Grande, sú také milé...také ženské by som povedala...