parfém cez internet..skúsenosti?

musiclover

inak, nie zas tak dávno bol článok o tom, že pokutovali sieť parfumérií za predaj fake parfumov v OC Max a nepísali tam síce o akú parfumérku sa jednalo, ale keďže je tam len jediný takýto obchod, tak nie je ťažké uhádnuť a ešte aké ceny majú... toľko by som veru za parfém nedala... tak potom nech mi ešte niekto povie, že kúpa v kamennej parfumérii je niečoho zárukou...

zlatusa

Musiclover s tou kamennou predajňou máš pravdu, tam nie je žiadna istota, ja mám istotu v mojom nose, podľa neho viem aký je ten parfum, či je aký má byť ;)

dievocka

niečo na tom veru je a na predajniach pýtajú za parfumy poviem to na rovinu, nekresťanské peniaze, ja sa až čudujem, že ešte kamenné predajne fungujú, keď majú takéto ceny, ja objednávam z Notina parfumy, lebo viem, že zoženiem čo potrebujem a ešte k tomu za dobrú cenu :)

musiclover

parfémy objednávam jedine cez net a z rôznych stránok podľa toho, kde vyjde najlepšia vrátane dopravy samozrejme, v obchode by som toľko peňazí nedala a ináč sa mi ani nepáči, ako to majú v tých parfumérkach vystavené a nasvietené - napríklad konkrétne vo Fanne, keď som skúšala tester, prišiel mi ako pokazený, bolo tam cítiť nejaký nepríjemný pach, z tých svetiel v presklenných vitrínach ide teplo (to človek cíti) a od toho sa ohrievajú aj tie parfémy, a tie sa majú skladovať na tmavom mieste a mimo zdroja tepla...

z netu som objednávala už nespočetnekrát a vždy ok...

zlatusa

Parádička, že máš takúto skúsenosť, je super si vzorky poobjednávať, čo? :)
Aj si si vybrala jednu z tých vzoriek?

Golla

ahojte, nebola som tu nejaký čas, ale áno, objednala som tie vzorky, skúsila som to, málokedy si dám v niečom povedať, poradiť, ale teraz som si dala a som rada, že som nešla tvrdohlavo po svojom, je to super tie vzorky, objednala som si viacero a bolo to jednoduchšie :)

zlatusa

Papierček dostaneš jedine v kamennej predajni v parfumérii, ale cez internet si vieš objednať aj vzorky, čo je podľa mňa super výhodou lebo si vieš viackrát nejaký parfum vyskúšať ešte predtým ako sa preň rozhodneš :)

lobata

Vzorky? To este take veci vobec jestvuju, ze sa z niekade daju kupit vzorky parfumov? Ja som myslela, ze to len kedysi byvalo, ze dnes sa cosi take uz ani zohnat neda, len tie papierceky :)

erina24

golla ak si si skúsila objednať tie vzorky tak skús nám napísať, mňa by tvoja skúsenosť celkom zaujímala, či zmeníš názor, ak áno tak by som aj ja nad takouto možnosťou pouvažovala :)

Isue

Čerstvú skúsenosť? No priznaj čo si naobjednávala a hlavne kľko toho, ja mám občas problém odhadnúť tú mieru, že čo sú veci, ktoré ozaj potrebujem a čo už sú veci, ktoré nepotrebujem, ale chcem :D