parfém cez internet..skúsenosti?

imka13

To som si tam fakt nevšimla, vlastne som tam také niečo ani nehľadala :D Kde to tam ukazuje, že to vedia expedovať ešte v ten istý deň?

zlatusa

Niekedy to príde rýchlejšie akoby sme sa my boli schopní rozhodnúť napríklad v kamennej predajni niekde :D Kamoška tá chodila každú chvíľu do parfumérie isté obdobie a vyše týždňa trvalo, kým bola rozhodnutá čo chce a takto by to mala rýchlejšie :)

musiclover

imka13: mne raz odkiaľsi prišlo už na druhý deň... podľa toho, či majú na sklade a treba čítať podmienky, niekde, keď objednáš do určitej hodiny, tak expedujú ešte ten deň a potom je to rýchlejšie

musiclover

slivca: veď ovoniam v kamennej, alebo u kamošky trebárs a objednám cez net, aj tak by si si mala nechať na sebe tú vôňu istý čas, ako sa bude na Tebe rozkladať a či Ti bude vyhovovať a nebude Ti z nej zle, toto sa nedá kupovať tak, že nastriekam, vonia, beriem, takže tak... ja som naslepo ešte neobjednala žiadnu

imka13

To tak krátko trvá? Tak rýchlo to príde? Ja som rátala, že nejaké štyri dni to môže trvať, kým to príde domov, či?

miza

Zlatusa - presne tak. Napríklad moja švagriná tá viem, že ona chodí na parfémy iba do kamenného obchodu a kupuje si presne tú voňavku čo ja a ja je už dlho hovorím, že ju tam kupuje zbytočne predraženú

zlatusa

Miza tak to sa ti nečudujem teda :D Ja som si pred tým myslela, že tie ceny čo majú normálne v obchode na tieto značkové voňavky, že to tak proste má byť až potom keď som začala hľadať iné možnosti som zistila, že sa dajú kúpiť aj oveľa lacnejšie a stále originály, som zistila ako strašne sú tam tie parfémy predražené

slivca

baby ako si takto vyberate parfem ked ho nemozete ovoniat? ked si idete objednat nejaky, ktory ste este pred tym nemali? ja by som to chcela vyskusat ale bojim sa, ze si nejaky objednam a nebude sa mi pacit :(