parfém cez internet..skúsenosti?

arianka18

asi bude to tak ako hovoríš...musia reklamovať tovar ktorý nieje originál...tak teda skúsim objednať a hádam to bude v poriadku :) Ďakujem ;)

maruska123

no ale nesuvisi to skor s odsekom reklamacie? ved ty to reklamujes, ak by nebol parfem original, pretoze na stranke slubuju, ze predavaju len originaly, cize by ti nepredali to, co slubili...podla mna je to dovod na reklamaciu, nie na odtupenie od zmluvy....odstupenie od zmluvy je podla mna to, ze si si parfem objednala, zaplatila, ale rozhodla si sa, ze ho nakoniec nechces a chces ho vratit spat..v tom pripade samozrejme ze musi byt nedotkuty

arianka18

v 10 tom bode...odstúpenie od zmluvy..
Aby ste ako kupujúci mohli bezproblémovo odstúpiť od zmluvy je nutné dodržať nasledovné podmienky:
a) tovar musí byť v pôvodnom neporušenom obale (celofáne),
b) tovar nesmie byť použitý,
c) tovar musí byť nepoškodený,
d) tovar musí byť kompletný,
e) tovar zašlite spolu s kúpnym dokladom a s písomným oznámením o odstúpení od zmluvy.

arianka18

no oni tám písali že dá sa do 7 dní vrátiŤ....ale musí byť neotvorený nepoužitý originál v celofáne...avšak na zistenie originality je to potrebné vybrať z krabičky ://

arianka18

aha aha...máš pravdu...tak ja som zatiaľ z parfums.sk mala pozitívne skúsenmosti....na tej parfems.sk som ešte nepozerala ceny ani neobjednávala....tak hudam to risknem objednaŤ...myslím žeby mali vrátiť peniaze v prípade nespokojnosti

maruska123

pockat pockat, parfUms.sk a parfEms.sk je rozdiel...ja kupujem za parfems a na tu druhu som pocula aj zle referencie, co sa tyka originality

no podla mna si jedna firma vytvorila dve stranky preto, aby mali rozdielne ceny, a podla mna moze ist len o uvadzacie ceny aby si nalakali zakaznikov

arianka18

áno áno voňavý svet ma dobré referencie a pozerá že jedna adresa čiže pôjde o rovnaku firmu avšak...vonavý svet ma coco mademoiselle EDP za 97,50.....a na svet parfémov ju ponúka za 72,80...tak teda váham že ako...a z parfums som objednávala doteraz avšak táto chanelka tam stojí okolo 100 eur...čo je v porovnaní so 72 dosť rozdiel ://

maruska123

skus si najst referencie na ten vonavy svet, kedze je to jeden majitel, tak si myslim ze aj uroven toho obchodu bude rovnaka

mozno maju uvadzacie ceny

inak ja si objednavam z parfems.sk a este nikdy som nemala problem