parfém cez internet..skúsenosti?

Bia2001

Zvyknem kupovať parfémy cez internetovú stránku notino. Možno vám pomôže aj zopár zliav práve na ten váš :)

-odkaz odstránený-

zlatusa

Nehodilo mi to, tak ešte raz :) Cez Notino som si zvykla objednávať, síce niekto potrebuje na takéto nakupovanie čas, ale mne sa to veľmi rýchlo zapáčilo :D :D :D

zlatusa

Ako je to možné? Tak si vezmi, že kamenné predajne musia platiť aj prenájom, aj ľudí, čiže niekde sa to odraziť musí. Preto sú tie ceny rozdielne, ja nakupujem cez -odkaz odstránený- už nejakú chvíľku a podľa mňa je to tak fajn a nielen z pohľadu cien, ale aj to, že nemusím ja neviem po práci večer ísť niekam ešte zháňať čo potrebujem, ale vyložím si doma nohy a viem si to aj z domu zaobstarať :D

margaretka 641

radsej skus brasty.sk teraz maju super zlavy a najdes tam hocico , ja som odtial mala gabrielu sabatini, mas tam mensie aj vacsie balenia a super na tom je to ze par peniazkov mozes usetrit s -odkaz odstránený- p.s. mala som ruzovu vonavku, neviem ci ju terza budu mat skladom, ale podstatne je ze bola origos ;)

fantomka

zlatusa Ake parfumy mas vo zvyku objednavat? Tie ceny podla diskusie co som citala su asi vyrazne rozdielne co?
Ako je to mozne vobec nieco take?

zlatusa

Nevedela pretože jej toľko parfumov nanútili, že ovoňať, až chodila z tade s bolesťami hlavy a to nie je sranda, keď máš vyskúšať kopu toho a pritom mala predstavu čo chce ale ju tam úplne zaskočili až sa na slovo nezmohla, aspoň tak hovorila. Ja nerozumiem, prečo ešte v dnešnej dobe ma niekto potrebu sa takto trápiť v kamenných predajniach, ja si otvorím Notino, pozriem ponuku nájdem, čo chcem, objednám a mám to bez starostí, viem, že mi príde to čo som si objednala a v super kvalite a vybavené :)

Yannah6

Ahoj, no ja jedine cez -odkaz odstránený-, majú tam teraz aj zľavy, tak možno nájdeš presne ten čo chceš. Ja som si objednávala pred pár dňami, aj pre mamku a som dosť spokojná. Majú krásne vône a to ja som náročná :D

slivca

-marekana- ved ano, to mam v plane ked sa budem rozhodovat tak medzi dvoma alebo troma voniami ale teraz neviem vobec tak si asi nebudem objednavat vzorky vsetkych vonaviek, ktore maju