parfém cez internet..skúsenosti?

norikka

Cena vzorky samozrejme zavisi od velkosti vzorky, mnozstva odstreku a taktiez od parfumu ako takeho, su vzorky aj za dve eura, aj za pat, aj za dvadsat. Odvija sa to od ceny parfumu, ale stale to vychadza lepsie ako keby si kupovala niekde v kamennej parfumerii cosi take ;)

dia58dia

Skusala si si niekedy objednavat normalne vzorky? Akoze ich kupit nie len tie zadarmo? Viem, ze sa daju vzorky aj kupit, o tom som vela toho pocula, ale nemam absolutne predstavu o tom za aku cenu mozu ist take vzorky? Za co sa daju kupit?

patrisienka

Keby len doprava zdarma, teraz som pozerala lebo chcem sesterke kupit nejaku vonavku, kedze bude mat narodeniny, ze co maju nove a vyskocilo mi, ze vzorka noveho parfumu Calvin Klein Women zadarmo, to som hned musela prezriet a samozrejme si ju zadovazit, mam rada vone tejto znacky, vacsinou su take prijemne, ze ked zacitim, zavriem oci, nadychnem sa a len sa musim usmievat :) Take prijemne pocity z elegantnosti tych voni :) Tesim sa, ked mi pride, no baby, ale musim ist dalej tej sesterke vybrat cosi, lebo zase len na seba myslim :P

tifaniass

Tutri ked si pozries tak byva viac parfumov, pri ktorych je doprava zdarma...Da sa na tom usetrit to je pravda...Ale tak ta doprava si vezmi, ze tiez nie je nejaka draha... :)

fantomka

zlatusa Mozem vediet ako cenovo ta vysla ta stovka? Nech to nemusim teraz hladat, bud mi jednoduchsie, ked mi o tom napises :)

tutri

*zlatusa*
Áno..Aj doprava zdarma?..Čiže by som ešte niečo navyše ušetrila za dopravu..To je dobré..Nie je nejaký ťažký, vtieravý ten parfum?..Je taký príjemný pre nos?..

zlatusa

Tutri teraz minulý týždeň som si objednávala parfum Armani Sì, objednala som si 100ml, na Notino je k nemu aj doprava zdarma a prišiel mi ten parfum a to je hotová elegancia. Celkovo parfumy Armani sú pre mňa znakom takej nadčasovosti a elegancie a myslím si, že takýmto parfumom by nepohrdla a ešte aj na doprave ušetríš :)

tutri

*Evička*
Dostala si tu nejaké odpovede..Aj sa ti podarilo sa nejakým smerom posunúť?..Nejaký letný parfum si vybrať?..Mohla by si potom mi poslať aj že aký si si vybrala ak by ti nevadilo..Ja teraz pozerám aký by som kamoške kúpila na narodeniny..Lebo v septembri bude mať a neviem čo by som jej iné kúpila..

patrisienka

Evicka a co ti v tom brani si taky parfum vybrat? Ved to je to najjednoduchsie, co mozes urobit :)
Aj ked mne sa to uz asi lahko hovori, ked mam skusenost, ked uz viackrat som si parfum kupovala a viem uz co sa mi paci :P

christine2

našla si parfem ktorý by ti nejak vyhovoval, alebo stale vyberaš? Najlepšie je ovoniat niekde v parfumerii, drogerii a potom kupit v eshope, su ovela lacnejšie.