parfém cez internet..skúsenosti?

zuzula28

Patrisienka keď čítam, čo si napísala tak akoby som aj ja o sebe čítala, tiež som taká. Parfumy to je pre mňa závislosť, sestra tá napríklad je zaťažená na hodinky a ja na toto. Ale tak asi každá máme niečo, našťastie, že ten môj pán zákonitý mi to toleruje, že nejako sa nerozčuľuje, nečertí, keď si nejaký nový objednám :P

tutri

*zlatusa*
Nečakala som kým mi napíšeš..Ale ďakujem, že si sa mi aj tak ozvala..Nemohla som to vydržať lebo kamoškine narodky sa blížili, tak som aj bez tvojho komentu musela sa posunúť ďalej..Aj som sa posunula..Urobila som objednávku, objednala som parfum a vytešovala som sa jak malá keď prišiel..

patrisienka

Dajaaa aj ja si myslim, ze pri tomto obchode sa neni coho bat a hlavne aj ponuka je siroka.
Najlepsie je to, ked si idem objednat a neviem co skor. Najradsej by som vsetky parfumy sveta mala doma :D

hanuschka

Nemyslim, ze je potrebne este taketo setrenie, aspon nie ked objednavam z toho eshopu, co som pisala :) Tam su tie ceny tak prijatelne, ze som z toho nadsena :)

28Janka28

Dievčatá ak objednávate online parfémy tak vám poradím, používajte cashback portál www.plnapenazenka.sk kde vám vrátia pár %z ceny nákupu späť. Ja ho používam už asi rok a dokázala som si ušetriť asi 20 eur :)

hanuschka

Hematka po pravde nerozumiem o akych pises, ja mam oskusanych kopu parfumov z Notino a poviem ti, ze za mna je to volba cislo jedna, ked si chcem nieco vybrat, kupit, ci uz by slo o parfum alebo o kozmetiku, tak viem, ze tam ju zozeniem za fajn cenu a vydrzi, ze to bude trvacna vona :)

Hematka

Dobrý večer, za mňa sú najlepšie parfémy z firmy LR. Obsahujú o viac ako polovicu esenciálnych olejov viac, ako napr. vo FANN parfumériách a sú taktiež aj cenovo dostupnejšie. Keďže ich používam už takmer 5 rokov, viem, že vôňa trvá od aplikácie až kým sa opäť neosprchujem... Takže za mňa je LR č. 1!!!

mydia

asi by som mala paniku, čo keby mi nepríde balíček, ktorý by som si objednala, na takéto nákupy osobne nie som a obdivujem, že vy takto pravidelne nakupujete, za to máte fakt môj obdiv :)

zlatusa

Tutri, prepáč, že až dnes píšem :) Aj doprava bola zdarma, čo mňa potešilo, síce vo všeobecnosti nie je ani tá doprava nejako cenovo drahá, ale tak poteší ťa keď môžeš čoto ešte navyše ušetriť, no nie?
Nie nie krásna je :)