parfém cez internet..skúsenosti?

mersia

Patrisienka pre mna to bolo tiez prekvapenim prvykrat, ked som si parfum objednala. Ze som nevedela kedy ho cakat a ked za dva dni mi to prislo domov som kukala nemo, ze jake rychle a odvtedy som uz tolkokrat objednavala, ze uz som to aj ratat prestala :D

patrisienka

Co ta na tom prekvapilo? Podla mna by to prave tak malo byt, ze ked si nieco objednas, tak do par dni to mas doma aby si nemusela cakat dlhe tyzdne alebo kolko :)

fantomka

Majora Z tade aj ja uz objednavam, sice prvykrat som z tade objednala len pred par mesiacmi, ale stalo to zato. Lebo mi prislo vsetko co som si zaumienila, co som si hodila do kosika a objednala a hlavne mi to rychlo prislo, co ma prekvapilo :)

patrisienka

Tak neviem ci moju radost by som zrovna detskou nazvala, ale je teda fakt obrovska, nejako si na darceky nepotrpim, nemusim mat kopu materialnych veci, ale dobry, kvalitny parfum, to je vec, ktora nesklame, ktora ma vie potesit za kazdych okolnosti a vycarit mi usmev :P

tifaniass

Zuzla a keby sa nejako rozculoval...Pomohlo by to nieco?...Zmenila by si ty nieco?...Nechcem byt drza ani nic podobne ale myslim, ze nie...A myslim, ze on to vie... :)

Karaja

normalna vec. 90% parfemov sa kupuje cez internet. Len si vyber spravny a overeny eshop . Za seba možem doporučit Notino

patrisienka

Normalna vec, ze kazda mame to svoje, najlepsie je, ze su ludia, ktori toto nechapu, ze ako mozem byt tak velmi na parfumy zatazena. No proste som taka a ked niekto ma chce potesit tak staci, ze mi kupi novu vonavku a skacem tri metre :)