parfém cez internet..skúsenosti?

patrisienka

Romkita aj si nieco vybrala? Pouziva ruze aj dnes, ked sa vo velkom nosia ruska? Vies zaujima ma ci vydrzi na perach, ci sa to nezotrie.

romkita

no toto ste mi koceny dali velmi dobry tip na darcek pre svagrinu, ta si na taketo veci ozaj potrpi, cize toto by mohol byt pre nu dobry darcek, viete mi poradit aj nejaky dobry ruz?
zeby som jej aspon dve veci objednala :)

mijja

Lilinda veď dnes už sú rôzne značky, to dozaista ti nejaká sadne. A táto čo písala je fajn. Už viackrát som ju aj ja kupovala sestre na narodeniny, lebo si ju obľubila.
A teda aj cenovo je prijateľná a vydrží, to je podstatné ;)

lilinida

..ta ti sedi? Robi pekne mihalnice? Lebo ja som uz kadejake poskusala a nemam mihalnice take pekne ako by som si predstavovala.
Urobi to aj huste aj dlhe?

tifaniass

U mna co sa tyka riasenky tak z Notina pravidelne si objednavam Lancome Hypnose to je proste vec, ktora sa mi osvedcila a odvtedy som ani nic ine neskusala :)
Nadherne mihalnice urobit, uplne akoby si ich mala dlhe a huste a taky pekne pohlad potom, mne sadla.

romkita

tutri to potom musis pozerat taku pre citlive oci, aby nedrazdila a teda to nie je kazda, to pri vybere ozaj treba pozerat popis, venovat mu pozornost, co najviac, mna tiez zaujima aj to aby pekny pohlad urobila, nech nemam polepene mihalnice :)

tutri

*dia58dia*
Presne toto je to...Že každá sme iná...Keď už píšeš o tej špirále tak to nejakú dobrú?...Lebo chodievala som na mihalnice pravidelne...Ale chcem si dať pauzu, len keď nemám umelé alebo namaľované, tak vyzerám zvláštne...Takže by som chcela nejakú dobrú, čo vydrží a nebude mi dráždiť oči...

lilinida

..dia tak akoze minimalne dve vone je dobre mat, ze na chladnejsie dni a na teplejsie dni, je to podla mna uplne normalne. A este lepsie je ked pouzivame nejake take kvalitne, ze staci par strekov a vybavena vec, ze je to citit cely den :)

dia58dia

Tutri to je fakt, minule som bola u susedy, lebo mi chcela ukazat novu spiralu, ze aku ma dobru a ta snad 6 flakonikov ma, co strieda som sa jej pytala ze naco tolko, ale ona proste ide pocitovo, kazda ma ine zlozenie a ide podla nalady. Na mna je to moc, ale ked to jej sedi.

tutri

*norikka*
Každému vyhovuje iné...Mám kamarátku ktorá ešte aj v teplých dňoch používa proste ťažké vône, čo si ja predstaviť neviem žeby som si také čosi na seba dala...