parfém cez internet..skúsenosti?

erikuska

niektore byvaju vo viacerych odtienoch niektore nie, to si musis pozriet, ja napriklad mam skusenost s tonovacim kremom od Nuxe a ten byva v dvoch odtienoch taky bleducky a tmavsi a pekne sa prisposobi, zjednoti plet a dobre je, ze pri takomto kreme nemam pocit nejakej masky alebo niecoho takeho na pleti :)

marekana

zsuzska Používam tónovací krém od Estée Lauder to mi je na leto, také naj. Dobré mi je, že keď si to dám, tak nemám pocit takej akoby zaťaženej pleti, ale môže dobre dýchať aj keď je vonku teplo, aj keď pečie slnko, toto mi proste v lete sedí oveľa viacej ako make up.

marekana

gomanka To je fakt, ja zase už pozerám aj také tie lícenky, že čo zase v lete, lebo to si make up nedávam to len také na zvýraznenie niečo :)

gomanka

tutri má má, tiež som bola najskôr prekvapená, ale teda je to kvalitka, nielen voňavky, ale aj tá kozmetika. A najmä tie rúže ozaj vydržia a farby sú intenzívne, čo myslím, že teraz keď už sa toľko rúška nenosia to dozaista oceníme.

mijja

No mne muž povedal, že si mám vybrať nejaký darček na MDŽ tak idem veru popozerať, povyberať, čo mi padne do oka :P

lexxa

Vyskúšaj napríklad Maybelline SuperStay Matte, to sú rúže čo vydržia nenormálne. Mala som ho aj na svadbe lebo mám jeden taký a teda od rána jak som sa namaľovala, až do rána druhého dňa super. A to sme aj pili aj jedli a perfektne. A keď si kukneš na Notino, tam ho majú aj za dobrú cenu, ja som z tade objednávala :)