Bolestivá menštruacia

Príspevok v téme: Bolestivá menštruacia
ejka

Ahojte chcem sa spítať, že čim to je že keď dostanem menštruaciu v prvi deň mám neznesitelné bolesti, až také že najradšej by som zomrela ako to znášať. Čo by mi pomohlo okrem HAK a neda sa tomu zabraniť?
A tiež ma trápy to, že som po skončení menštr. (asi po dvoch dnoch) mala sex a strašne silne som krvacala a neviem prečo? Odvtedy sa toho bojim ze sa zopakuje hocikedy.

ann23

Dievčatá, odporúčam prášky Flector Rapid. Zaberajú za pár minút a naozaj fungujú na niekoľko hodín. Ja tiež mávam prvý deň príšerný. Bolesti idú od podbruška až do nôh, cítim strašné kŕče, až mdloby...ale keď cítim, že to už na mňa ide, zarobím jeden prášok a o tri minúty..cítim len také jemné tlaky v podbrušku a fungujem úplne v pohode. Prášky sú na predpis, pomáhajú aj mojim kamoškám..

bibina2

ja mám tiež neznesiteľné krče v prvých dňoch menzesu. ide mi roztrhať vaječníky. a väčšinou mi pomôže, keď si dám na ľadviny alebo rovno na vaječníky ohrievací vankúš. a urobím si ŽENSKÝ ČAJ - GYNASTAN. je vážne skvelý pomocník, nemusím sa napchávať tabletkami od bolesti. Je to bylinný čajík, nie je ani horký. A bolesti prejdú hneď. Tak vyskúšaj a uvidíš.

roxyf

ja mám bolestivú menštruáciu,odkedy som ju dostala a ani po pôrode sa to nezmenilo,vyskúšala som už všetko,lieky,kvapky....akurát pomohla antikoncepcia,ale dlhodobo to tiež nieje riešenie........

roxyf

ja mám bolestivú menštruáciu,odkedy som ju dostala a ani po pôrode sa to nezmenilo,vyskúšala som už všetko,lieky,kvapky....akurát pomohla antikoncepcia,ale dlhodobo to tiež nieje riešenie........

roxyfe

ja mám bolestivú menštruáciu,odkedy som ju dostala a ani po pôrode sa to nezmenilo,vyskúšala som už všetko,lieky,kvapky....akurát pomohla antikoncepcia,ale dlhodobo to tiež nieje riešenie........

lioness_01

alice...zlatáááá :) dnes dostala menzes a už odporúča tabletky :)) tak vitaj v klube, veľká slečna... verím, že také bolesti nebudeš mať často...

alice566

ahote baby :D dnes som dostala prvy menzes a je na zaciatku som mala zlý pocit v .. no vlastne dole :D sla som za mamou a zasepkala jej do ucha : mami som asi dostala menzes :D zacali sme sa smiat a sli sme ne wc a ukazala mi co mam robit a co to vlastne menzes je :D aj ked to viem :D teraz mám strašné krće . asi ped hodinou som si vzala panadol femina na meštruačne bolesti:D úplne mi to pomohlo :)no ateraz ma boli strasne brucho :) stale som to chceal dostat a tersatz ked to mam :D lutujem :D lebo mam len 12-
majte sa baby :) odporúčam panadol femina :D

maria15

prečo niektoré ženy majú také nevydržateľné bolesti a niektoré nie?čo to ovplyvňuje?čo pomôže okrem ibuprofenu a ležaniu v posteli?lebo mne osobne je tak zle,že musím ležať v posteli.nevládzem ani stáť!

aluska

romaneta a co ze sa to robi cez konecnik? to je bezne, neni to ani uchylne ani nic..je to jeho praca a robil to uz tisic krat..su aj horsie vysetrenia ako toto
a niektori to vysetrenia ani nerobia..pockaju kym panna nebudes a potom urobia..