Bolestivá menštruacia

Príspevok v téme: Bolestivá menštruacia
ejka

Ahojte chcem sa spítať, že čim to je že keď dostanem menštruaciu v prvi deň mám neznesitelné bolesti, až také že najradšej by som zomrela ako to znášať. Čo by mi pomohlo okrem HAK a neda sa tomu zabraniť?
A tiež ma trápy to, že som po skončení menštr. (asi po dvoch dnoch) mala sex a strašne silne som krvacala a neviem prečo? Odvtedy sa toho bojim ze sa zopakuje hocikedy.

lenka22

ak mas bolesti tak sa fakt treba ponorit do horucej vody (nie vriacej, tak ako znesies) staci tak po pas, len aby si mala podbrusko namocene a ono sa ti to spusti, uvolni a ked ti krv vytecie tak prejde aj bolest, po kupeli odporucam zabalit sa do teplej deky sup pod paplon a snazit sa aspon na 20 minut zaspat... Ja som mavala tiez strasne bolesti a toto mi pomahalo, v prvy den menstruacie som ani do skoly nechodievala. Pomohla mi az antikoncepcia.

awi

baby, neuživajte Ibuprofen. Ja som ho tiež uživala a nedavno som sa dozvedela že ta tabletka dosť škodi, na žaludok a tak. skuste panadol, alebo panadol femina. nedraždia žaludok. papa

lucyliu

aj ja mam bolestivu menstruaciu,a veru nieje to ziadna sranda byt 12 hodin v robote a trpiet,clovek ma vtedy pocit,ze lepsie je chlapom.no nie?

annieta

mno,
jednoznacne sex pred menstruaciu je velmi napomocny a navyse vela zien ma na sex pred menstruaciou vacsiu chut:)
a druha rada(kedze nechces hak,hoci ja pouzivam nuvaring a je perfektny,nezatazuje zaludok) je poriadne si v prvy den alebo este ten pred nim hrknut.alkohol rozsiruje cievy a tak moze krv v nich prudit bezbolestne(ak ta to boli su cievy stiahnute vacsinou zo stresu).

ZuziP

Chod gyn a nech ti predpise tabletky Nimed,tie ti zarucene pomozu.Aj ja som mavala neznesitelne bolesti,ale vazne tie tabletky pomahaju.

liq

ja mam take bolesti, ze chodim k doktorke, aby mi pichla nieco. mavala som aj hnacku, zvracala som aj ked som nic nejedla, nevladala som chodit, chytala ma triaska a neuveritelne krce. asi pred mesiacom som sa rano zobudila a dostala som strasny krc do brucha. pritom som nedostala menzes. isla som k doktorovi a nakoniec ma operovali, lebo mi praskla cysta na vajecniku. este som to odvtedy nedostala, ale dufam, ze uz nebudem mavat take problemy. kamaratka mala tiez take hrozne a tiez je vybrali cystu a vraj uz nema s tym problem, tak sa tesim ak je to tak... mala by si ist na vysetrenie.