Bolestivá menštruacia

Príspevok v téme: Bolestivá menštruacia
ejka

Ahojte chcem sa spítať, že čim to je že keď dostanem menštruaciu v prvi deň mám neznesitelné bolesti, až také že najradšej by som zomrela ako to znášať. Čo by mi pomohlo okrem HAK a neda sa tomu zabraniť?
A tiež ma trápy to, že som po skončení menštr. (asi po dvoch dnoch) mala sex a strašne silne som krvacala a neviem prečo? Odvtedy sa toho bojim ze sa zopakuje hocikedy.

romaneta

ALUSKA... dnes som sa tam išla obednať a sestrička sa ma pýtala že čo je vo veci a ked som jej to povedala tak mi povedala že antiku môžem mať až od 16, že teraz mám ísť ku detskému gynekológovi na injekcie... a mamine kamarátky mi povedali že ked budem chciet sila mocu antiku tak že mi bude musieť robiť vyšetrenie a prehliadku a to ja práve nechcem, lebo som ešte s nikým nespala a to že sa robí cez zadok :( že inak je možné že mi ju nepredpíše tak teraz neviem čo mám robiť...

aluska

romaneta chod ku gynekologovi, povedz mu ze mas taketo problemy a ze chces antiku, on sa ta popyta co ine od nej ocakavas a podla toho ti zvoli ON ktora je pre teba naj
a vacsine bab antika pomaha na zbavenie bolesti alebo aspon zmiernenie, pretoze samotny menzes je pri nej kratsi a vacsinou aj slabsi

romaneta

zdravím, pridávam sa k vám - trpiteľkám... mám len 15 a tiež mávam pri menštruácii veľmi veľké bolesti, ktoré sa nedajú vydržať, v tej chvíli mám chuť radšej zomreť ako tú neznesiteľnú bolesť trpieť a ešte k tomu aby to nebolo málo, tak aj občas vraciavam... tá bolesť je taká silná že niekedy aj plačem lebo sa to už nedá vydržať a tie slzy sa mi tlačia samé do očí... vôbec nič mi na to nepomáha, žiadne ibalginy, dokonca už ani algifenove kvapky, ani žiadny panadol proti krčom, ani panadol extra a mohla by som menovať dalej, proste nič... preto sa chcem spýtať dievčat, ktoré proti tomu užívajú antikoncepciu, ktorá vám pomohla a zbavila vás krčov? Prosím poradte.. Ďakujem! :)

niekto

wanda.atlas.sk

zensky caj je tusim tiez na to

ked nic nezaberie tak hormonalka
ta je pre organizmus ale velka zataz a moze ti ublizit uz len preto ze mas iba 12 tak to ber ako poslednu moznost
porad sa s rodicmi a s lekarom

bia111336

dobry den ja mam iba 12 rokov a dnes som v noci vobec nespala mala som hrozne krce....ked som isla rano na WC tak som mala na pyzame krv ¨.....mno dostala som to ale uz nwm co mam robit su to hrozne krce pomozte PLSSS:-(

sisušiq

awojte.ja sa cem spitat ake je to ked mate menstruaciu?? lebo ja mam velke krce a vraciam a zacinam trosku aj spinit
a takto blbo mi je uz 5 dni ale menstruaciu este nemam. pliski napiste co mam robit.dikis

kikusik412

takže ludia...ja som dostala v 11 a ked som na to prišla tak mi bolo na nič :(...ale neni to také zlé...dá sa to prežiť...i ked mám veľké bolesti :( prosím poradte mi na nicku somTAKAakaxP@azet.sk