Bolestivá menštruacia

Príspevok v téme: Bolestivá menštruacia
ejka

Ahojte chcem sa spítať, že čim to je že keď dostanem menštruaciu v prvi deň mám neznesitelné bolesti, až také že najradšej by som zomrela ako to znášať. Čo by mi pomohlo okrem HAK a neda sa tomu zabraniť?
A tiež ma trápy to, že som po skončení menštr. (asi po dvoch dnoch) mala sex a strašne silne som krvacala a neviem prečo? Odvtedy sa toho bojim ze sa zopakuje hocikedy.

erika25

ahojte trpitelky. tiez patrim medzi vas, ako tak citam, ne nas velmi vela co mavame neznesitelne krce. mna by este zaujimalo, ci ste tiez skorpionky, lebo o nas sa to stale pise... tiez bez ibalginu by som umrela a vyvracala aj creva. raz som vracala 6 hodin. bola som uz taka hladna, hocico som zjedla, opat som vracala. a este som pri menzese strasne nafuknuta, neviem z coho. zjem aj celu cokoladu, ta mi pomaha a vela pijem. obcas si zelam byt chlapom..aaach drzte sa pa

dezika

ahoj neviete mi poradit preco pocas toho ako este jem antikoncepciu som dostala menstruaciu?prvy krat sa mi to stalo dakujem

achillovka

no ja tiez papam ibalgin, nic ine nepomaha. a najhorsie je ze prave nemam v dosahu ziadny:( pomoc. no a pomaha aj ked sa budes sprchovat teplou vodou, skoro az horucou. sprchu zamieris iba na brucho a staci chvila a bolest je prec. ale da sa to iba ked si doma:( a nejlepsie je potom ist rovno do postele a snazit sa zaspat- v spanku bolest necitis:) tot vse

tinaka

ahojte viem ze va, to je asik trapne ale mne namiesto sbi mi isla krv z predu tak mi ide zo zadu neviem cim to je ale strasne ma to boli plosim poradte.

cwrbka

ja som v prvy den menstruacie vracala, obcas odpadla, mala krce a mojim zelanim bolo zomriet na jeden den. vzdy som sa nacpala aspon styrmi ibuprofenmi a zaspala na cely den, odkedy beriem HAK, bolesti nemam, len minimalne. a co sa sexu pocas menstruacie tyka, ja som sa milovala s priatelm asi vo stvrty den, ked uz som ju takmer nemala a po sexe som dost krvacala, takze len tolko...

petronela

Cafte!mohli by ste mi poradiť?pri menštruácii aj zvraciam, hneď prvý deň.čo mam robiť aby to prešlo?A ešte jedna otázka?Bude dobre mať sex pti menštruácii?:-)

lilian

sex mám rada, ale ešte nikdy som svojho chalana nerobila.proste sa bolím že si o mne bude myslieť ze to neviem a podobne.strašne by som to chcela ale neviem sa asi uvolniť,a neviem ako začať.poradte!!!!

pajda

na bolesti najlepsie zabera antikoncepicia, ako ju berem, tak tie neznesitelne bolesti, pri ktorych som sa skrabala na mur, ustupili. uz sa to da vydrzat. inac, kym som ju nebrala, pomahalo teplo, termofor na brucho, alebo odvar z majoranky, tento odvar celkom zazracne pomaha,a je ho dobre uz zacat popijat pred menstruaciou.