Bolestivá menštruacia

Príspevok v téme: Bolestivá menštruacia
ejka

Ahojte chcem sa spítať, že čim to je že keď dostanem menštruaciu v prvi deň mám neznesitelné bolesti, až také že najradšej by som zomrela ako to znášať. Čo by mi pomohlo okrem HAK a neda sa tomu zabraniť?
A tiež ma trápy to, že som po skončení menštr. (asi po dvoch dnoch) mala sex a strašne silne som krvacala a neviem prečo? Odvtedy sa toho bojim ze sa zopakuje hocikedy.

samotqa

mno na krce si daj tabletocku proti bolesti, alebo algifen kvapky, alebo mi bolo doporucene pit viac sumiveho magnezia. nic ine. mam skusenosti aj s HAK. fakt bolest ziadna. po vysadeni sa bolest vratila. ale kvoli potlaceniu bolesti by som HAK fakt nebrala. tak ako som niekedy HAK ospevovala, tak som teraz proti nej.

sisinka

no s tou bolestivou menstruaciou asi moc nenarobis, niektore kocky maju tu smolu ze maju hrozne krce, ine ako napriklad ja ani nevedia ked dostaqnu. A k tomu krvacaniu: ak to bolo tvoje prve milovanie tak sa nas tym moc nezamyslaj, vela bab pri tom krvaca. Ja som mala to stastie, ze aj to ma obislo, no pre zmenu u mna to bolo dost bolestive. Teda az moc..